Csajozós film

Date Movie

2022.09.20 JRD

Tipikusan nem megfelelő életkorban néztem meg ezt a filmet. És így utálom. Gyenge, infantilis, gusztustalan és idióta. Persze nem is kell egy ilyen filmet komolyan venni, hiszen abszolúte nem az értékteremtés volt a lényeg. De azért szerintem van ... Több

2017.05.03 indingo

Nekem tetszett a film, aki látta azokat a filmeke, amiket kifiguráz annak tuti tetszeni fog. Én nagyon jókat röhögtem rajta.

2019.04.17 Norbert93

Na jó, ez tényleg egy vicces paródiafilm, azonban ez sajnos egy nagyon megosztó és nehéz műfaj, a túl kevés idétlenség unalmas lenne, a túl sok pedig túl tömény. Itt úgy érzem az utóbbi érvényesül, de a film mégis élvezhető marad, de sajnos felejthető is.

2021.12.12 BoBamburg

Na jó, én elég jól szórakoztam rajta. Oké, elismerem én is, hogy nagyon gagyi, és a legtöbb poén iszonyat olcsó, bugyuta és ostoba, de én jókat kacagtam rajta. Mondjuk tudtam jól, hogy milyen film lesz, így fel voltam rá készülve.

2020.06.26 sptt

Azért az ritka, amikor a film végén a bakiparádén sem tudok elmosolyodni...

2022.08.19 József-Lendvai

Ez az a fajta elvetemült vígjáték, ami nem való mindenkinek. Legalja poénok. Nem mondom, most így 30 fölött már le nem ülnék egyedül megnézni, de anno csapatépítőn (foci) láttam először, és jókat röhögtünk rajta. Szerintem egy kiváló paródia a sok romantikus meleghorrorpornóra :)

2017.01.16 spikeZ

Bármennyire is bugyuta humora van, azért mégiscsak igényel némi ismeretet a filmek világából, hogy a poénokat érteni lehessen. Gyakorlatilag egy bugyuta film, amihez nem szabad bugyutának lenned. :) Szóval ebből a szempontból akár zseniális is lehetne.

2017.04.23 marklar

Végül is tudtam úgy élvezni, hogy nem kellett teljesen kikapcsolnom az agyam. Egészen jópofa poénokkal van teletűzdelve, és szerencsére nem olyan primitív, mint amilyennek gondoltam. Jól szórakoztam és egy közös filmezéshez is ideális volt.