Papás babás

Papás babás

Daddy Cool
fijass
Vincent Elbaz

Biztos mindenki ismer olyan férfit, aki bár elmúlt harminc, még mindig úgy éli az életét, mint egy kamasz. Eltudjátok képzelni Őt óvóbácsi szerepben?
A negyven éves, de korával ellentétben totálisan infantilis Adrient dobja a nála fiatalabb, családra vágyó Maude. Elvégre ki akarna gyereket… Több

Rendező: Maxime Govare
Forgatókönyvíró: Maxime Govare, Noémie Saglio
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2018.07.05.

2020.10.01 Di Canio

Nem rossz film ez, bár a bölcsődés része jobban bejön mint a szokásos sablon szerelmi dráma, abban legalább vannak jó poénok. A végét meg már az első perctől lehet tudni.

2018.09.09 TomÁcs

Papás babás: türelem kell, de az jócskán

Az utóbbi időkben kezdtem tudatosan odafigyelni a francia filmekre, mert náluk elindult valami. Az elmúlt pár évben szép számban érkeztek tőlük kifejezetten jó filmet. A Papás babás egy romantikus vígjáték, amelynek nézése közben több régi amerikai f... Teljes kritika

2019.02.08 mamiéstöti2

Nem egy igazi nevetős vígjátéknak mondanám, de azért volt benne egy-két poén. Érdekes történet, egyszer nézhető.

2018.07.03 phelixmad

Szerintem teljesen korrekt volt, nem az év vígjátéka ,de egyszer simán nézhető. Szerintem jópofa a sztori, a poénok döntő része is a helyén van, ha kikapcsolódásra vágysz, nagyon nem fog mellényúlni ezzel.

2018.06.13 kodin1

Kicsit lerágott csontnak érzem ezt a filmet, nem fáj, de láttunk már ilyenből akármennyit. Ok, azt azért tegyük hozzá, hogy nem vagyok a francia vígjátékok nagy rajongója, de nem is ez a film szeretteti meg velem.

A film 2 858 445 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 2 081 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Értékelés: 6.5/10
(2018. 07. 04.)
A Három férfi és egy mózeskosár óta tudjuk, hogy a franciák nagyon érzik a kisgyerekekkel és béna apukákkal való viccelődést. A Papás babás azt bizonyítja, hogy bő harminc évvel később is jók ebben. Több