Elátkozott Ella

Ella Enchanted

2019.12.27 indingo

Elég bárgyú a története, még akkor is ha ez egy mese. Nem igazán tudott lekötni és eléggé kiszámítható volt a története.

2017.02.02 hszpp

Borzasztóan nyálas,de annál édesebb kis film-mese gyerkőcöknek,és kedves felnőtteknek egyaránt. Humorral fűszerezett, grimm mesére hajazó filmecske. Kifejezetten jó szereplőkkel,és rendezéssel:)

2019.07.21 Ms. Akárki

Kellemes kis gyerekfilm. Felnőtt fejjel is élvezhető. Anne Hathaway első ismertebb filmjei közé is tartozik és már itt kitűnik a tehetségével színésztársai közül. A zenék klasszikusok és fülbemászóak és egyedi tündérmesevonásokkal rendelkező romantikus film.

2016.02.15 doroffee

Ez egy hihetetlen bűbájos film. Gyerekeknek és gyereklelkű felnőtteknek kötelező. Nagyon ügyesen játszik a Hamupipőke-sztorival, és ezerszer különlegesebb, érdekesebb, mint ami az alapjául szolgál. A humora is kiváló.

2015.04.17 Brigusz724

Imádom Anne Hathaway filmjeit, ez az egyik kedvencem tőle, de nem elhanyagolható a főhős sem, Hugh Dancy, aki kisfiús arcával tökéletesen alakítja a herceget. A "Somebody to love" pedig fent van a Youtube kedvenc videó lejátszási listámon.

2015.07.26 one1970

Ő az egyik kedvenc színésznőm, láttam már jobb filmben, de valamiért ez is az egyik kedvencem közé tartozik. Időnként vontatott a film, egy két részt kivágtam volna, vagy jobban megcsavartam volna a történetet.

2015.03.26 habtündér

még tiniként láttam és akkor tetszett:) amennyire emlékszem,tinifilmek közül még a jobbak közé sorolható - már akkor se szerettem az alpárisággal teli filmeket így örültem neki,hogy ez ebben (is) kilógott a sorból.

2015.03.01 szlica

Kedves történet. Vicces, meseszerű. Nagyon jól visszaadja a könyvet ami alapján készült. Kevésbé ismert sajnos, pedig jó film.