Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A Szépség és a Szörnyeteg

(Beauty and the Beast)
A Szépség és a Szörnyeteg

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

A Szépség és a Szörnyeteg című meseklasszikus újabb feldolgozása egy fiatal nő és egy szörnyű külsejű herceg szerelmének megható történetét meséli el.

2016. 08. 17. 06:30

Nagyon jó a film zenéje, de egyébként semmi extra. Nem is értem miért kell ezt az örökbecsű történetet minden évben, vagy legalábbis kétévente újra feldolgozni. Hiszen a lényeg, a történet magja nem változik.

2016. 08. 20. 14:30

Mesés a helyszín, csodásak a kosztümök, Emma Watson pedig remek választás volt a főszerepre! Minden mozdulatát és arcrezdülését elhittem.

2016. 08. 21. 21:07

Ez igen! Végre egy felnőtteknek szóló mese, ami nem giccses és nem sok. Habár kissé álmodozó és vontatott, de ezt talán még el tudom nézni, hiszen mégiscsak egy meséről van szó.

Dan Stevens
Dan Stevens
Kevin Kline
Bill Condon
Emma Watson

A film forgatása 2015. augusztus 27-én véget, több mint 18 hónappal a premierje előtt.

Alan Menken, az 1991-es animációs film zeneszerzője ehhez a filmhez is írt dalokat.

Ewan McGregor elmondása szerint a legnehezebb dolog Lumiere megformálásban a karakter francia akcentusa volt.

Movieaddicts: A Szépség és a Szörnyeteg
Kellemesen giccses, boldog családi musical, olyan Disney-féle. Nem hibátlan alkotás, de nem kell szégyenkeznie sem. Látványos musical egy klasszikus meséből, több nem is kell. A 3D ugyan nem sokat hoz a konyhára, de is nem rossz. 7,5/10
Smoking Barrels: A Szépség és a Szörnyeteg
Méltó feldolgozást készítettek egy klasszikusból, egy jó kis családi musicalt kaptunk, amelynek még mindig az a legnagyobb tanulsága, hogy az igazi szépség legbelül lakozik, és sohasem a külsőségek után ítéljünk. Kellemes meglepetés, ne habozzunk, pakoljuk fel a családot, üljünk a moziba be, nem fogunk csalódni!

8/10
VOX.hu - A szépség és a szörnyeteg
Hogy kellett-e ez a remake? A szépség és a szörnyeteg története olyan fontos és gyönyörű, hogy ha a között kell választanunk, egy fiatalabb generáció ne legyen gazdagabb ezzel a csodás történettel, vagy be kell érnünk egy minimálisan innovatív élőszereplős változattal, az utóbbit választjuk. 70/100