Életrevalók

Intouchables

2016.10.08 lolita13

én pozitívan csalódtam ebben a filmben mert azt hittem, hogy szomorú lezs de a véggén egy csomót röhögtem rajta :)

2021.04.28 stewie_griffin_2005

Nagyon jó (drámai) vígjáték. Sokat nevettem rajta. Nekem 10/10-es, a színészek is jók, pedig szerintem kevésbé ismertek Franciaországon kívül.

2019.04.20 petraszab

Persze hogy az amerikaiak lecsaptak a történetre. Nagyon emberi és érzelmes film lett, de a humort sem nélkülözi.

2017.10.13 kevelin

Hihetetlen hogy egy mozgássérültről szóló filmen mennyit lehet nevetni. Ha mindenki így tudná élvezni az életét az ínségesebb időkben is, nem lenne ennyi depressziós a Földön. Mindenkinek ajánlom. Kicsit beteg a humora de nagyon jól eltalált film

2022.03.06 KCintia

Tökéletes

Nehezen találok olyan filmet, ami magával ragad és végig leköt. Ez a film már többszöri megnézésre került nálam és még mindig ugyanolyan kellemes az egész. Imádom Omar karakterének a humorát ez is ad azért egy nagy pluszt az egésznek. Az ábrázolása is remek a filmnek,hogy két ellentétből úgymond,hogy lesz két nagyon jó barát. Zseniális a film és a véleményem szerint lehet bármennyi feldolgozása, akkoris ez lesz a legjobb!

2016.12.28 Gigi

Többször láttam már, de minden egyes alkalommal ugyanazt a hangulatot hozza. Nagyszerű alkotás, imádtam :)

2015.02.01 Curacao86

tökéletes film a barátság és sok más dolog kapcsán, kötelező, látni kell, szép film! :)

2017.04.18 bgnz367

Eszméletlenül, csúcs szuper film lett. Dráma kategóriában mindenképpen ez lett a kedvencem. Minden karakter olyan stílusosan és precízen van megalkotva, ahogy azt kellett.

2016.12.24 Csillagpor

Zseniális és érzelmes film. Mindug meg tud hatni. Valahogy elkapja az ember hangulatát. Ahogy az ember folyamatosan fejlődik és segít a másiknak mindazok után amit átélt az lebilincselő és követendő értékeket tartalmaz. Nagyon jó film.

2018.03.18 hackerjulcsi

Nem szeretem a vígjátékokat, de ez igazán remek volt! Úgy gondolom, hogy könnyed humora mögött valós és elgondolkoztató problémák lapulnak meg. Ajánlom mindenkinek, aki szereti!

2015.04.24 Bizsu82

Érdekes , szomorkás és megható történet, érzelmileg megfogott. Tanulsága, mondanivalója is van. Rávilágít, hogy ne higyjünk elsőre a láétszatnak, a külsőségeknek, hanem ami igazán fontos, az belülről kell hogy jöjjön!

2016.08.07 VFTS

Ritka, hogy a dráma és a humor egyszerre legyen jelen és még jó is legyen. De itt ez tökéletesen megvalósul.

2015.04.21 Zsceeeka

Nemrég rávettem magam, hogy megnézzen, valamiért azt gondoltam, hogy egy lehúzó, lelkis film, épp ellenkezőleg! felemelő, szórakoztató, mégis megható, ráadásul igaz sztori. Méltán híres alkotás.

2022.02.10 Szilárd-Leo

Igen, tényleg zseniális film

Egy életről szól, vagyis a valóság is. Igaz történet, egy remek film, remek szereplőkkel. A film nem más, mint francia. Egy férfi tolószékes, nem tud mozdulni, csak a fejét tudja mozgatni. Egy másik pedig lesiklott munkanélküli. Később egy párost alkotnak. És az élet formálja őket, vagyis összecsiszolódnak. A filmről nem írok többet, nézzétek meg, igen jó. Összeségében jó. 9x ennyi, ajánlom mindenkinek, és kérem, aki meg akar állni mozgássérült kocsibeállóra, az csak kártyával tegye, mert letépem a fejét annak, aki jogtalanul áll oda.