Elit halálosztók

Tropa de Elite

2023.02.01 uniterra

Mennyire más világban élünk mi. A szegénység, az eldurvult nyomor világa idegen errefelé, szerencsére. Mintha nem is egy megírt történetet, hanem egy dokumentumfilmet látnánk. Nem is tudom értékelni a színészetet, mert a durvaság, az erőszak, amiről ... Több

2015.08.12 hsanya182

Elgondolkodtató és tanulságos film két becsületes újonc zsaruról, akik a velejéig korrupt rendőrség ellenségeivé válnak, végül az Elit Alakulat tagjai lesznek! Életszerű és meggyőző film a Braziliában zajlódó drogos harcokról. Nem az akció kapja a fő... Több

2018.11.21 harnas1207

Hihetetlen jó film, külön erős élmény volt a Brazil VB előtt megnézni . Készült folytatás is, amit szintén csak ajánlani tudok, bár az már egy szinttel gyengébb. (A filmhez csatolt videó egyébként a 2. rész előzetese)

2016.04.15 D. Shaday

Nagyon tetszett, izgalmas film, végig realisztikusan és hihetően ábrázolja a látottakat. Sok karaktert mozgat, de mindegyikük saját egyéniség, nagyon jó köztük az összhang. A naturális és kemény témája miatt nem mondom, hogy bármikor újra tudnám nézni, de ettől függetlenül is szuper film.

2016.06.28 wooderman

Nagyon izgalmas akciófilm, két baráttal játszódik,hogy mekkora bajba kerülnek. Drogok, rendőrök, lövöldözős akciófilm, igazán érdemes megnézni mert nagyon ütős.

2015.05.18 a.edit63

Nagyon életszagú az egész film, bár az effajta brutalitás nekem kicsit sok… de el kell fogadni, hogy sajnos ez a valóság, nem dughatjuk a homokba a fejünket. A legjobban a kamerával felvett részek tetszettek, mert olyan érzést kölcsönöz, mintha a néző is ott lenne.

2016.02.03 varjú

Jó film volt, sok mindent elmondott az élet sötét oldaláról. De emellett voltak benne jó akciók is, aki erre vágyik, az is megkapta tőle, amit akart. Egy szóval nyerő volt ez a film, teljesen le tudott kötni végig.

2015.03.12 totheva4

Egy unalmas hétköznapi estére remek kikapcsolódást tud nyújtani! Igazi akció film, sok fegyver , rengeteg akció! A színészi alakítások eléggé laposak , de itt nem is ez a lényeg! Van benne akció bőven ami kikapcsolja az embert arra a másfél órára. 3/5

2016.05.18 Guszti

Nem egy klasszikus, unalmas lövöldözős film volt ez, szerintem volt rendes, tartalmas mondanivalója, és ez nagyon bejött nekem. Szerintem fontos, hogy az ilyen filmek ne legyenek teljes mértékben egysíkúak, gagyi akciófilmekből van így is elég.