Encanto

Encanto

2022.08.27 Török389133

Én is sokkal jobbra számítottam, de ez sajnos igencsak unalmas volt. Ennek ellenére a látvány miatt megéri megnézni.

2022.07.16 Murphyyy

Valamiért sokkal nagyobb durranásra számítottam. Kedves és szerethető, de nekem valami hiányzott végig. Nekem ez nem lesz túlzottan maradandó.

2021.11.27 sandras87

A Walt Disney ismét kitett magáért, de az Encanto nem hoz semmi újat, amit korábban ne láthattunk volna már ettől a stúdiótól. Remek szórakozás mindenkinek, de valahogy nem ez lesz a nagy áttörés a következő években, a Disney-nek rövidesen megint váltania kell majd.

2021.12.11 Léna Virág

Nagyon szép a látványvilága, de a Disney-mesékhez képest kicsit unalmas, pl. meg sincs magyarázva, hogy miért repedezik a ház. De a látvány és a zenék miatt megéri megnézni.

2021.11.28 Imre392076

Nekem nem tetszett

Olvastam a pozitív kritikákat, de... Szerintem fasorban sincs a többi klasszikus rajzfilmhez képest. Egy lapon emlegetni a Jégvarázzsal olyan, mintha az NB1-et hasonlítanám a La Ligával. Valójában semmiről nem szól, azon túl, hogy az unalomig ismert figurákat látom újra. A látvány, színek, rajzok épp ezért tökéletesek. A sztori, dalok unalmasak.