Euro túra

EuroTrip

2023.04.14 Gamehun638

Érdekes alkotás. Vannak vicces részei, de vannak felejhető dolgai. Egyszer mindenképp érdemes megnézni. Nem egy nagyköltségvetésű filmre emlékeztet. Hanem tipikusan a vasárnap délutáni időzónás vígjáték.

2017.03.05 GedyPapa

Az egyik kedvenc vígjátékom és pont azért, mert nem vettem magamra azt, amit sokan igen: Amerika így látja Európát. Az iróniát szeretem. A poénok ültek a sztori egyszerű volt, de egy olyan vígjáték, amit akár többször is meg lehet nézni!

2016.04.28 ArpiHajdu és Réci

Gagyi film, amelyen egyszer el lehet valahogy szórakozni, bosszankodni rajta meg nem érdemes. Érdekes volt Matt Damont látni egy kicsi mellékszerepben, pedig ekkor már ismert volt Hollywoodban.

2018.11.30 harnas1207

Sokkal jobban tetszett, mint az Amerikai pite, vagy a hozzá hasonló tucat filmek. Némely poénja klasszikus lett.

2020.11.20 Di Canio

Sokszor láttam már, megunhatatlan vígjáték, a legjobbak közé tartozik a főiskolás kategóriában, amolyan Amerikai pite, Cool túra vonal. Végig kiváló poénokon lehet szórakozni.

2021.07.06 Kósa Bence

Egyik kedvenc vígjátékom. Sokkal jobb, mint az Amerikai pite, de hasonló a stílusa. Lehet, hogy azért tetszett jobban, mert végre nem az Egyesült Államokban játszódik. Főleg a Pozsonyban és Rómában történő jelenetek tetszenek, de soha nem hagyja, hogy unatkozz. Ez egy kretén film, de a jobb fajtából.

2018.09.05 Bizsu82

Egyedi karakterek vannak a filmben, nem sablonos vígjáték. Hangulatában adott újdonságot. Jól szórakoztam rajta, színvonalas a humora! Átlagosnál jobb.

2016.04.30 Leoni

Európai road-trip movie Amerikai pitébe illő jelenetekkel, és nemzeti sztereotípiákkal, de ha elfogadod, hogy ez egy tini vígjáték, akkor jó szórakozás. A film elején szereplő Matt Damont dalra mai napig emlékszem.

2015.03.02 tomvétsz

A Euro Trip egy mozgóképes kézikönyv arról, hogyan képzelhetik el az amerikai diákok Európát. Hát elég szomorú a végeredmény, mit ne mondjak, és nem azért, mert az európai vérem lázadna az ellen, ahogy a kontinenst ábrázolják - csak legalább földrajz... Több

2018.12.09 zirgon

Sem felhergelni nem tudtam magam ezen a filmen, sem jót szórakozni, mert nem igazán sikerült megütni vele egy olyan színvonalat, ami megmozgatott volna bennem bármit is. Teljesen középszerű az egész, egy unalmas sztorival, ügyetlen színészekkel és el... Több

2017.07.10 matyas

Szánalmasan rosszra, közhelyesre és klisésre sikeredett ez a film, amiben egyébként az a csodálatos, hogy annyira nincs köze a valósághoz, hogy így még csak nem is vicces. Mert elvileg a humornak van alapja, nem? Hát itt nem találtam a filmben semmi ... Több