Evil dead - Gonosz halott 2.

Evil Dead II

2023.10.15 Bence403000

Zseniális egy film, mit ne mondjak, tökéletesen játszik az ember érzéseivel, és Ash karaktere is szintet lép ebben a mesterműben.

2017.10.23 Deku

Eszementül fergeteges film lett és ez nagyon kellett már, szinte lehetetlen volt elrontani ezt. Maradjunk annyiban, hogy ez a film valami fantasztikus. Kellemesen kikapcsolja az elmét és szórakoztat egyszerre.

2023.09.16 OkosMajom

Splatstick a javából, pedig sehol egy torta!

Tisztázzuk gyorsan a sztorit, utána pedig beszélgessünk a filmről! Ash (Bruce Campbell) visszatért a sötét erdőbe, és barátnője, Linda társaságában (Denise Bixler) egy elhagyatott erdei kunyhóba élnek, ahol Ash felfedez egy a sumér korból fennmaradt ... Teljes kritika

2018.10.14 Márton

Egyensúlyozás az őrület és a paródia között

Jelen filmünket egyfajta különc kettősség veszi körül (legalábbis számomra), miszerint kemény horrorfilm és totál elmebeteg paródia és emiatt merném a Gonosz halott 2 részét is a klasszikusok közé sorolni! Mert míg az első részével számomra az volt a... Teljes kritika

2023.07.10 Kóborló

Ash, a horrorikon

Mikor 1981-ben Sam Raimi háromszázötvenezer dollárból elkészítette az első Evil dead filmet, még senki nem feltételezte volna azt, hogy a megjelenése után egy igazi klasszikus horror-franchise kezdete lesz. Főleg, ha azt is figyelembe vesszük, hogy a... Teljes kritika

Sam Raimi és Bruce Campbell ismét hozták amit kell....fantasztikus kikapcsolódás,mert azt adja,amire vágyunk...mindent éljünk túl.és a végén rúgjuk farba a gonoszt! Ezt kőkeményen hozza! Na igen,és mosolyogni is tudunk rajta...ez nagy szó!

2023.01.21 polgy

A klasszikus horror kedvelőinek

Sajnos, mint sok más film esetében, itt is a második rész gyengébbre sikerült, mint az első. Ettől még megy a 3 csillag, mert Bruce Campbell (Ash) szerintem ebben a részben is nagyszerű, kicsit talán ő menti meg a filmet a rosszabb értékeléstől. Azt azért simán el tudom fogadni, hogy a mai kor szülötteként a film nem jelent nagy élményt, vagy csak egy szűkebb, klasszikus horrorfilmekért is rajongó rétegnek.

2021.06.02 Kósa Bence

Groteszk

Bruce Cambell a legjobb. Teljesen eggyé válik Ash karakterével. Nélküle sótlan lenne az egész széria. A története egyszerű. A Necronomicon nevezetű könyv szövegének elkántálását követően megidéznek egy ősi gonoszt, aki a fiatalok életére tör. Nem a története miatt jó, hanem Ash karakterének köszönhetően. Erre a filmre találták ki azt, hogy groteszk. Eszméletlen, hogy milyen szürreális dolgok történnek a filmben. A horror-vígjáték legjobbja.

2019.05.15 Di Canio

Az első rész után sokáig nem volt kedvem megnézni ezt, de aztán rászántam magam, és ezen végre jól szórakoztam, szerencsére ezt már jobban összerakták.

2016.04.14 D. Shaday

Szerintem a ritka esetek egyike, mikor a folytatás felülmúlja az első részt. Kiválóan ötvözi a horror és a vígjáték elemeket, mindehhez pedig tetszetős effekteket társít. Bruce Campbell alakítása véleményem szerint az egyik legjobb - ha nem a legjobb -, amit valaha horrorfilmben láttam.

2015.11.02 Niki18

csakúgy, mint az első rész, ez is nagyon félelmetes... de csak volt.. amikor gyerek voltam :) most már sokat nevetek rajta de még mindig nagyon nagyon szeretem.

2016.05.08 anita9215

Ilyen egy kellemes kis horror, a mai filmekben már nevetni se tudok nem hogy félni. Ez a film már egész kényelmesre sikeredett. Teljesen megérte a belé fektetett pénzt és stabil filmet hoztak létre. Ami talán gyengesége akadt, hogy néhol nem tetszett a zenei aláfestés. Rettegéssel teli szívvel néztem végig. Oltári volt.

2015.10.02 hawaiipizza

Nem fog mindenkinek tetszeni, de ennek ellenére ajánlom. Kicsit kopott már, sok helyen erőltetett, de épp ez adja a hangulatát.

2015.10.30 fcbnandi

Ez az a film, amitől gyerekkoromban nem tudtam aludni, annyira féltem tőle, de mára már csak nevetek egyes jeleneteken, de még mindig élvezem, ha nézem. Mindegyik részét nagyon szeretem. Igazi klasszikus horror