Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Holtak hajnala

(Dawn of the Dead)
Holtak hajnala

Tartalom

A Földön rejtélyes járvány pusztít, az éhező hullák pedig tovább tizedelik a megmaradt túlélőket, akik egy bevásálóközpontban barikádozzák el magukat. A tét nem csupán az életben maradás, hanem az egész emberiség túlélése.

2016. 09. 27. 14:18

Jól indult, de miután jött a plázás jelenet átment erotikusba. Azt az részt már majdnem hogy untam, mert horror filmet ültem le nézni, nem pedig valami romantikus történetet. Ettől eltekintve jól meg lett csinálva, izgalmas és váratlan részei is voltak.

2015. 09. 16. 18:45

Végre egy ízig-vérig zombifilm, ami egy percre sem enged el, csak erős idegzetűeknek ajánlom, mert itt aztán minden van, ami szem szájnak ingere. Kivájt szemgödrök, hörgések, csattogó állkapcsok, jobban nem is mutatkozhatott volna be Snyder.

2015. 11. 25. 07:04

Látványa és rendezése miatt új klasszikus született a műfajban. Nem sok remake mondhatja el ezt magáról.

Az 1978-as film másik főszereplője, Scott Reiger szintén feltűnik a filmben, aki egy tábornokot alakít, aki jó tanácsokat ad a civileknek a tv-n keresztül.

(Menyét Ibolya)

A Prédikátort alakító Ken Foree az 1978-ban készült film főszereplője.

A filmet az események sorrendjében forgatták.