Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Holtak hajnala

(Dawn of the Dead)
Holtak hajnala

Tartalom

A Földön rejtélyes járvány pusztít, az éhező hullák pedig tovább tizedelik a megmaradt túlélőket, akik egy bevásálóközpontban barikádozzák el magukat. A tét nem csupán az életben maradás, hanem az egész emberiség túlélése.

2016. 05. 10. 19:31

Nem lenne rossz film, de szinte semmi kreativitás,semmi meglepő nincs ebben a nem túl félelmetesre sikerült tömeggyártott filmben.Szokásos zombi-apokalipszis,éhes húsra éhező félholtak.:(

2015. 04. 26. 21:01

Nagyon régen láttam ilyen jó horror-filmet. Azt hiszem ez volt az a film, amiben végre átéltem a zombi világot, ez előtt a hideg kivert az ilyen filmektől. De itt!

2016. 05. 08. 17:21

Horrornak épp horror lett csak nem az a hideglelős amit vártam is volna tőle. Ezt a filmet nem tudom az egekbe magasztalni mivel igazán nem az én szájízemnek megfelelően alakult. Annyira rossz nem volt a történet, de az, ahogy tálalták nem vette be a gyomrom. Inkább nevetnem kellett rajta.

Az 1978-as film másik főszereplője, Scott Reiger szintén feltűnik a filmben, aki egy tábornokot alakít, aki jó tanácsokat ad a civileknek a tv-n keresztül.

(Menyét Ibolya)

A Prédikátort alakító Ken Foree az 1978-ban készült film főszereplője.

A filmet az események sorrendjében forgatták.