Nem versz át

Fool Me Once

2024.02.24 Majorkas

Kicsit át lettünk verve

Már az eredeti cím egy kabaré, és a magyar fordítás még inkább az volt, de megvártam, mit hoznak ki ebből. Többségében egy sötét múlttal, családi titkok halmazával és összeesküvésekkel telített történetet kapunk. A klisék itt sem maradhattak el, pl. az alkesz vagy exalkesz nyomozó, akinek valójában ennél nagyobb problémája van, de egy nagyon szimpatikus karakter. A főszereplő autóját többször látjuk, mint akármi mást, ezért Jaguar reklámnak csillagos ötös volt, elvégre angol sorozathoz angol autó dukál. Számomra túlságosan összefüggött minden mindennel, és ez nem biztos, hogy jót tett a sztorinak, de ezt mindenki döntse el maga. A végén sikerült előrukkolni a csavarral, és lett egy jó befejezés, ami megmentette az egészet, de nem nyűgözött le annyira.

2024.01.07 trixxy

Igazából vegyes érzéseim vannak a sorozattal kapcsolatban. Jó a hangulata, modern és csavaros a történet, a színészi játék is rendben van (bár szerintem a főszereplő lány – a ránézésre 30 évével – nem igazán hiteles egy háborús pilóta szerephez). Eg... Több

2024.02.07 Sandor

Letehetetlen

Letehetetlen, szoktuk mondani egy könyvre, ha olyan jó, hogy étlen-szomjan, együltében végigolvassuk. Gondolom, ez a könyv is olyan, amiből a film készült. És minőségi alapanyagból lehet csak finomat főzni. Ez a mozi nagyon ott van, fordulatos, látványos. Joanna Lumley már alakított hasonló figurát, de nem emlékszem, miben. Nagyon élveztem az anyós és meny összecsapásokat.

2024.01.02 blaise.judge

Egész jó, de tényleg csak jó

Egy nap alatt ledaráltuk. Nem tudtam eldönteni, hogy Imádom vagy „csak” Tetszik értékelést adjak rá. Mert ugyan jó sorozat, ami izgalmas volt, és addig nem tudtuk abbahagyni, míg fény nem derül mindenre. A színészi játék, a szinkronhangok is szokás szerint ott voltak a szeren. De valami mégis hiányzott ahhoz, hogy azt mondjam, imádom, vagy csillagos ötös, vagy 10/10-es. De attól függetlenül tetszett, és ajánlom izgalmas drámák kedvelőinek. Egyszer legalább.

2024.01.26 Miklós - Sklenszky

Nagyon imádtam

Fordulatos, váratlan, abszolút emészthető, és végig izgalomban tart.

2024.01.06 Zsuzsa Irén

Nagyon tetszett, de a vége kicsit furcsa volt.