Free Guy

Free Guy

2022.01.31 Csillagpor

Egyszer nézős gamerkomédia. Nem maradandó, de ez látható volt az előzetes és stílus alapján is. Mondjuk, én pont az erőltetett szerelmi szálat vettem volna ki, vagy legalább a csaj is a játék része lehetett volna.

2021.11.24 jfruzsi97

Hatalmas film volt. Ryan Reynolds hozta a formáját. Végignevettem az egészet. Mai világ számára teljesen emészthető a film, ma már "ilyen" világban élünk. Értik a filmet az emberek.

2021.08.17 Lóri Ádámcsik

Szórakoztató :)

Jó poénok, jó sztori és jó szereposztás. Nem is kell ennél több egy esti mozihoz.

2023.02.18 bkzsani

Egészen jó kis film. Látványos, érdekes történet, humoros és egy cseppnyi érzelemmel meghintve. Nagyon jó esti film, főleg azoknak, akik szeretik a PC-s játékokat.

2021.12.05 Fikatours_blogger

Gamerek előnyben

Jól szórakoztam, pedig nem ismerem a videójátékok világát (a szakkifejezések többségét nem is értettem). A könnyed mesének tűnő alkotásban felfedeztem mélyebb mondanivalót is (természetesen nem közvetlenül sulykolt üzenetre gondolok, mert az kissé naiv és giccses).

2021.12.09 Alexa

Már megint Ryan Reynolds...

Egy időben videójátékoztam, emiatt talán még tetszhetett is volna a film... de nálam egy "cuki" mese kategóriaként végezte. Az NPC=non-player character, vagyis nem játékos által irányított szereplő a játékban. Úgy gondolom, azért ez az apró infó nem annyira evidens azoknak, akik nem sokat játszottak videójátékokkal. Azért a film így is érthető, de előre kiszámítható, és a látványvilág elég tűrhető. "Ready Player One" c. film gyatra újraírásának tűnik, de egyszer nézhető.

2021.10.26 Spidey

Ryan Reynolds zseniális itt is. Az utóbbi pár évben nem tud mellélőni filmválasztásban. Nagyon jókat nevettük rajta. Egyedül a női főszereplő volt szerintem egy kicsit vérszegényes. Találhattak volna valaki karakteresebbet erre a szerepre. Kikapcsolódásnak tökéletes ez a film szinte bármikor.

2022.01.07 stomachh

Semmi extra, semmi maradandó. De közel 2 óra színtiszta kikapcsolódás. Hangulatos, vicces és kicsit bárgyú volt.

2021.12.20 belavagyok

Lehet, hogy mind egy számítógépes játékban élünk? De ki irányítja a konzolt? Sokkal rosszabbra számítottam. A története közepes, egy-két poénnal.

2021.11.25 herkedavid

Én élveztem, mint egy kisgyerek!

Nekem ez a film egy kellemes meglepetés volt. Vicces, néhol romantikus, tele akciódús jelenetekkel, a látvány pazar, a szereplők teljesen hozták, amit kell, főleg Ryan Reynolds, hatalmas a figura. Egy panaszom nem lehet, magával rántott a gamervilág, és el is gondolkodtató, hogy milyen lehet az NPC-k élete.

2021.11.16 Kyuuseishu

Igazából nem illene és nem is szoktam véleményt fogalmazni olyan alkotásról, amelyet nem néztem végig, de sajnos ez a film is valami véletlen egybeesés folytán csak addig tudta fenntartani az érdeklődésemet, amíg el nem fogyott a közben fogyasztott v... Több

2022.02.14 johndoe83

Jó, kellemes, szórakoztató. Csak kapcsold ki az agyad egy részét.

...és máris élvezheted! Lehet, hogy sokaknak egyszer nézős. Lehet, hogy nekem is az. De az az egy alkalom kellemes időtöltés volt, ami alatt egyetlenegyszer nem néztem rá, hogy hány perc van vissza. És ez a mai felhozatalt tekintve igencsak nagy szó! Aranyos karakterek, közepesen gyors vég és egy kicsit összeturmixolt kapcsolatok. Szerintem elfért benne ez a lightos love story is. Mert miért ne? Nem is értem azt, aki szerint ez nem kellett volna. Akkor máris elveszett volna a lényeg egy része? Na szóval, nézzétek!

2023.12.17 Gamehun638

Teljesen másra számítottam a bemutató-trailer alapján. Ryan Reynolds sokadik szerepe, ahol ugyanolyan bugyuta főszereplőt játszik...

2021.08.12 Kocczos

Amennyire könnyed ez a film, épp annyira fontos mondanivalót tud átadni. Ryan Reynold alakítása természetesen fenomenális, és a humora is rendkívülinek mondható. Szerintem nagyon nem érdemes kihagyni a Free Guy-t.