Több mint egy éjszaka

Több mint egy éjszaka

Für eine Nacht... und immer?
Videók

Rendező: Sibylle Tafel
Ország: Németország
Premier: 2015.11.27.
Dominic Raacke
Amanda Da Gloria

2023.07.10 Csiffári Mária

Csiffria

Az egyik kedvenc filmem. Ebben fedeztem fel Marc Benjamint. Szokatlan, érdekes, érzelmekkel teli történet remek szereplőkkel. Hiteles alakítások. Míg Tom spontán és rendkívül határozott, Eva komoly és vívódó, nem bízik, nem mer hinni Tom mély érzéseiben (ezt jól látja Tom apja). Őket a korkülönbség ellenére egymásnak teremtették, ez be is igazolódik. A film zenéje is nagyon tetszik, kellőképpen simul a történethez, a konfliktusokat is remekül kiemeli. Számomra Oscar-díjat érdemlő alkotás a film zenéje.

2018.02.28 indingo

Egy igazán érzelmes film, tele akadályokkal. A szerelem nemtől és kortól független érzés. Nekem tetszett a film, végig lekötötte a figyelmemet. Ami picit zavart az az 5 éves ugrások.

2018.08.15 Szilonka

Nagyon izgalmas volt a két ember egymásra találása. Kicsit szokatlan, de hihető.

2018.03.23 GabiSz.

Remek film, és tudjuk, hogy van, lehet ilyen! Mégsem szoktak ilyen témát filmben feldolgozni. Nagy kár. A nők is elmúlnak 40 évesek egyszer, de nekik is csak a testük, a lelkük nem. (Jó esetben....) Fordítva, ha a pasi ennyivel idősebb, az már minden... Több