Gengszterosztag

Gangster Squad

2023.03.31 Erik Csok

Igaz történeten alapuló film az amerikai gengszterbirodalomról

Március utolsó filmje számomra ez volt. Most lett vége, három perce, nagyon friss az élmény. 2013-ban, amikor kijött, nagyon sok kritikus lehúzta, és a bevételek sem voltak olyan nagyok. Pedig szerintem egy tök jó kis film. A maga módján elég izgalmas, főleg a közepétől. Az akciójelenetek jók, látványosak. Ryan Gosling kifejezetten jól játszott, pedig ha van olyan ember, aki nem kedveli és nem tartja jó színésznek, az én vagyok. De itt ebben a filmben jó, végre nem fapofa egy egész filmen át. A többi színész is jó, Emma Stone nagyon szép, de szerintem karaktere nem egy fontos személy. Sean Penn és Josh Brolin is jól játszik, és Nick Nolte is, igaz, jó ha van vagy 5 perce az egész filmben. Nagyon hangulatos, és szerintem nagyon jól vissza adta ezt a régi időt, a régi autókat, ruhákat, fegyvereket, szerintem jól ábrázolták őket. Én tökre elvoltam vele, nem értem a sok negatív kritikát, tökéletesen kikapcsolódtam rajta.

2015.02.04 dulkap

Nem rossz film ez, de nem is jó. Az első bő egy óra még jó is volt, még ha nem is korszakalkotó a műfaján belül. De aztán a kínai negyedes jelenet környékén megállt a film és utána már csak hullámzott a szint, de sosem tudta újra csak pár percig is e... Több

2015.07.28 kabel

Az ilyen hihetetlen szereplőgárdával rendelkező filmek általában nem szoktak jóra sikerülni. Nincs ez másképp itt sem, a történetet ezerszer láthattuk más filmekben, a karakterekből pedig csak kettőt sikerült kidolgozni valamennyire. A film egyedüli ... Több

2018.08.14 erahurka

Egész jól kivitelezett gengszterfilm, ugyanakkor az eredetiség legkisebb szikráját is mellőzi, ami nem tesz neki jót. Konkrétan némelyik karakter bevezetésénél tudni lehet, hogy meg fog később halni. Amúgy jól néz ki és van benne pár kreatívabban meg... Több

2015.04.23 Bizsu82

Annak ellenére hogy jó a szereposztás, jók a színészek, mégsem nyerte el a tetszésemet ez a film. Vontatott, sok az unalmas rész és a sztori is sablonos. Egyszer nézhető.

2016.10.24 jencike1985

Elvarázsolt az effajta gengszterek világa. Kicsit kilehet számolni mi lesz a film végén. A vörös hajú csajszi karaktere nagyon tetszik. Nem az a kemény gengszter film de azért nézhető,nekem 4 csillag.

2017.01.24 Enjoy

Moziban láttuk a filmet és nagyon nagy élmény volt. Végig pörögnek az események és egy percig sem volt unalmas. Profik a színészek, izgalmas és érdekes a sztori.

2015.08.24 fagitta

Egész jól indult a film, aztán átment valami igazán unalmas, fordulatok nélküli egyvelegbe, amiben már nem volt semmi vonalvezetés, semmit nem üzent a történet. Kár érte.

2015.06.01 tamas84

Akárhogy is nézem, ekkora sztárparádéhoz méltatlan lett ez a film. Ruben Fleischer és a forgatókönyvíró sem végzett igazán jó munkát, és ebből a filmből azért jól látszik, hiába egy tucat A-listás sztár, egy jó sztori és egy jó rendezés nélkül ők sem mennek semmire.

2015.10.30 krysn95

őhm..a műfaj miatt nálam plusszal indul és úgysincs sok ilyen alkotás, de ebben sokkal több lehetett volna. A Sötét Lovagos moziban lövöldözés miatt megvágták és arrébb tették a bemutatót (sőt az is felmerült, hogy kaszálják) és vagy emiatt vagy egy... Több

2015.03.24 Akodako

Ettől a filmtől valószínűleg a többség jobbat várt már csak a színészek miatt is. Vontatott, sokszor untató, nehezen mennek az események. Ez nem igazán jött össze.

2015.03.11 july

Nem bonyolították túl a történetet, a színészek miatt többet vártam volna. Akcióban azonban bővelkedik. A történet kiszámítható.

2015.09.17 Sniper

Az év legnagyobb csalódása volt számomra (már amit a filmeket érinti), pedig nagyon vártam. Penn, Brolin, Gosling, Ribisi, Stone, hát komolyan, ki nem szerepelt ebben a filmben? Ehhez képest egy súlytalan katyvasz lett az egészből. Tényleg kár volt a mozijegyért.

2015.01.27 marko

Oda voltam ezét a korhű filmért :) Sean Penn nagyszerű színész, pont ideális erre a szerepre, karakterre.