God's Not Dead 2

Amikor egy középiskolai tanárnő egy alkalommal feltesz egy kérdést az osztály előtt, mely Jézussal kapcsolatos, nem is sejti még, hogy a válaszra lendülő kezek milyen szörnyű bajba sodorják...

(erare)

Ernie Hudson
Ernie Hudson
David A.R. White

2018.10.15 emiel

Nekem nem tetszett, én túlságosan részrehajlónak találtam a kimenetelét és a végét. Sokkal távolabbról kellett volna megközelíteni a kérdést, sokkal semlegesebben bemutatni az eseményeket.

2016.06.18 Sniper

Nagyon jó dráma, erős színészgárdával és komoly kérdésekkel. Elgondolkodtatott minden egyes mondata. Habár a film nem tökéletes, még lehetett volna csiszolni az egyes párbeszédeket és a jelenetek sem mindig pontosan beállítottak.

2016.07.18 Bulki

Ez a film hiteltelen. Nem is dokumentumfilm, nem is valós eseményeken alapuló dráma. Csak kitalált valamit, amit bemutatott egyféleképpen, s nem is olyan szemszögből, mely nem befolyásolja a nézőt.

2016.08.03 Guszti

Napjainkban is lejátszódhatna a film története, hiszen ilyen kritikus és érzékeny világban élünk; nem mindegy hol és mikor teszünk fel másoknak esetleg kínos kérdéseket. Ugyanakkor a tolerancia és az empátia sokunkból hiányzik. A film önmagában nem rossz.

2018.07.03 Gino

Nekem kifejezetten tetszett ez a dráma, szerintem kellenek az ehhez a filmhez hasonló témát megbirizgáló filmek.

Kártyavár
2013