Eufória

szf

1. évad (2019) - 8 epizód
2. évad (2022) - 6 epizód

Zendaya

A sorozat olyan középiskolásokra koncentrál, akik életének szerves részét képezik a drogok, a szex és az erőszak.

(Nagy Levente)

Forgatókönyvíró: Sam Levinson, Ron Leshem, Daphna Levin
Zene: Labrinth
Premier: 2019.06.16. | HBO Max (2021.06.17.)

2024.02.15 Schumy1

Mindig szerettem a tiniknek, tinikről szóló filmeket, de ilyen formában még nem nagyon láttam egyet sem. Igaz, kicsit ki volt hegyezve a drog, szex témára, meg hogy mindenki problémás volt, de érdekes, érdekfeszítőre sikeredett, kisebb-nagyobb vontat... Több

2020.01.02 MP170506

Érdekes egy sorozat. Még most se tudom eldönteni, hogy tetszett vagy nem... Az biztos, hogy lekötött, beszippantott, de emellett felbosszantott, dühített is. Kemény, amit bemutat és talán nem is túlzás, sajnos. A színészek jól játszanak, Zendaya alakítása pedig kiváló!

2019.09.01 Ms. Akárki

Először nem igazán tetszett, de ahogy egyre jobban belemegyünk a szereplők életébe és dinamikájába, egyre izgalmasabb. Persze nagyon lehangoló ennyi boldogtalan ember életét szemlélni, de mégis valahogy fenntartja a figyelmemet. Zendaya zseniális színésznő.

2019.10.10 indingo

Rengeteg jó véleményt olvastam a sorozatról, de nekem különösebben nem tetszett. Zavart, hogy mindenki problémás, senki sem egy hétköznapi karakter, nekem nem hiteles.

2023.12.23 Robinson76

Nekem nem okozott eufóriát

Ez a sorozat egyetlen szóval leírva: érdekes. Ugyanis egyszerre keltette fel az érdeklődésemet és taszított el magától. Egyszerre volt felemelő jó néhány színész alakítása és letaglózó, a problémás és több sebből vérző társadalom, illetve az azt alkotó karakterek. Eddig nem sok szériánál tapasztaltam ezt a fajta kettősséget és bevallom, nehezen birkóztam meg vele. Az értékelésem így nem is lehet más, mint: közepes.

Drake a sorozat egyik executive producere.Szerző: jakedave

Sam Levinson, a sorozat alkotója saját, fiatalkori drogfüggőségéből merített a széria megírása során.Szerző: jakedave

Hunter Schafer egy Instagram-modell volt, ez az első színészi szerepe.Szerző: jakedave

Az HBO első tinidráma sorozata.Szerző: jakedave

Értékelés: 8.2/10
(2022. 05. 18.)
Sam Levinson sorozatának második évada egy megemlékezésen fellépő menetelő zenekarhoz hasonlítható: csodásan megkomponált előadás, ami hatalmas robajjal tör előre, látványa pedig túlzás nélkül lehengerlő. Az ámulatban azonban néha mintha megfeledkeznénk arról, hogy kikről is jöttünk megemlékezni. Több

(2019. 08. 13.)
Eufórikus depresszió és szorongás
Végeredményben tehát az Eufória mégiscsak tipikus tinisorozattá válik: elgondolkodtató leckék, újszerű szemléletmód helyett legfőképp bravúros hangulatával hódítja meg a nézőit. Több

(2019. 10. 03.)
Öt tétel az eufóriáról
Zendaya elképesztő, zseniális, lenyűgöző, mániákus. Hunter Schafer fantasztikus, törékeny, bámulatos, lélegzetelállító. Több
Terápia
2012