Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Spanok

(Skins)
Spanok

Tartalom

Néhány tizenéves brit kamasz a a felnőtté válás útján keresi a boldogságot és a szerelmet. Tony egy igazi vezéregyéniség, a város legjóképűbb fiúja. Barátnője, a gyönyörű Michelle, legjobb barátja pedig Sid, az önbizalomhiányos szűz fiú, és az aranyszívű Cassie, aki étkezési zavarokkal küzd. A baráti társaság tagja Jal, aki minden csínytevésben benne van, a tehetséges zenésznövendék, Maxxie, Anwar, aki vallásos szülei tiltása ellenére nem veti meg az alkoholt és a kábítószereket, a gazdag családból származó Abigail, aki állandó terápiára kényszerül, és a Effy is. (hp)

2015. 03. 29. 19:53

Én nagyon bírom ezt a sorozatot, időnként újra is nézem. Az első 2 csapat volt az igazi, de a 5-6. évad is jó volt. Egy bulis tini-sorozat.

2016. 09. 17. 09:15

Magával ragadó sorozat, nincs egy eget verő története, de mégis a képernyő elé húz.

2016. 10. 23. 10:15

Nem tini fejjel is élvezhető kis sorozat, picit a gyerekkor jut róla eszembe.