Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Spanok

(Skins)
Spanok

Tartalom

Néhány tizenéves brit kamasz a a felnőtté válás útján keresi a boldogságot és a szerelmet. Tony egy igazi vezéregyéniség, a város legjóképűbb fiúja. Barátnője, a gyönyörű Michelle, legjobb barátja pedig Sid, az önbizalomhiányos szűz fiú, és az aranyszívű Cassie, aki étkezési zavarokkal küzd. A baráti társaság tagja Jal, aki minden csínytevésben benne van, a tehetséges zenésznövendék, Maxxie, Anwar, aki vallásos szülei tiltása ellenére nem veti meg az alkoholt és a kábítószereket, a gazdag családból származó Abigail, aki állandó terápiára kényszerül, és a Effy is. (hp)

2017. 04. 17. 19:41

Remek kis sorozat volt, nagyon szerettem. Volt benne valami egyedi, valami amitől más volt mint a többi. Furcsa, hogy innen "indult" Nicholas Hoult.

2016. 09. 17. 09:15

Magával ragadó sorozat, nincs egy eget verő története, de mégis a képernyő elé húz.

2016. 10. 23. 10:15

Nem tini fejjel is élvezhető kis sorozat, picit a gyerekkor jut róla eszembe.

Joe Dempsie

Kétszer részesült BAFTA (British Academy of Film and Television Arts) díjban (2008-ban és 2009-ben) és mind a kettőt az első generációs szereplőkkel szerezték meg!

(GedyPapa)