Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Spanok

(Skins)
Spanok

Tartalom

Néhány tizenéves brit kamasz a a felnőtté válás útján keresi a boldogságot és a szerelmet. Tony egy igazi vezéregyéniség, a város legjóképűbb fiúja. Barátnője, a gyönyörű Michelle, legjobb barátja pedig Sid, az önbizalomhiányos szűz fiú, és az aranyszívű Cassie, aki étkezési zavarokkal küzd. A baráti társaság tagja Jal, aki minden csínytevésben benne van, a tehetséges zenésznövendék, Maxxie, Anwar, aki vallásos szülei tiltása ellenére nem veti meg az alkoholt és a kábítószereket, a gazdag családból származó Abigail, aki állandó terápiára kényszerül, és a Effy is. (hp)

2017. 01. 31. 18:01

Hát lehet velem van a baj, de nekem nagyon nem jött be. Akit esetleg megijesztene a véleményem szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy csak 1 részt láttam, de az annyira nem tetszett hogy képtelen vagyok esélyt adni még több résznek. Igen, tudom hogy egy sorozat 1. egy-két-három részénél előfordul hogy az ember rossz véleménnyel kezdi, nekem hasonló volt a trónok harca is, aminek az 1. része után nem voltam túl elragadtatva, de volt bennem annyi érdeklődés hogy folytassam és további esélyt adjak neki, aminek örülök hogy megtettem, mára az a kedvenc sorozatom, de ez... Iszonyatosan erőltetett, totálisan a szex, a smárolás meg a buli tömören 100%-ig, semmi más, és ami még bosszantó hogy (bár lehet ezzel csak én vagyok így) szerintem nagyon nem jó srácot tettek a "menő" szerepébe, ráadásul úgy néznek ki, mint a 12 évesek. Én egy fiatalos, gimis, bulis, de reális sorozatot kerestem, ehelyett kaptam egy 12 évesekkel tele sz*rt, áh.... Kár érte, sosem értékeltem még semmit 1*-ra de ezt muszáj volt..

2017. 04. 17. 19:41

Remek kis sorozat volt, nagyon szerettem. Volt benne valami egyedi, valami amitől más volt mint a többi. Furcsa, hogy innen "indult" Nicholas Hoult.

VK
2017. 06. 19. 11:51

Elég gyenge sorozat, meglehetősen semmitmondó, nem igazán zajlanak benne az események. Kiszámítható és gyenge, nincs benne izgalom. A szereplők sem túl profik.

Joe Dempsie

Kétszer részesült BAFTA (British Academy of Film and Television Arts) díjban (2008-ban és 2009-ben) és mind a kettőt az első generációs szereplőkkel szerezték meg!

(GedyPapa)