Játsz egy Sony playstationért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Billions

(Billions)
Billions

Tartalom

Drámai sorozat a korrupció, a gazdaság és a befolyás világáról, melynek cselekménye két ellentétes karakter egymás elleni harca nyomán bontakozik ki New Yorkban. Egyikük a szigorú, a politikában otthonosan mozgó államügyész, Chuck Rhoades (Paul Giamatti), míg másikuk egy gátlástalan, multimilliomos üzletember, Bobby 'Axe' Axelrod. (hp)

2016. 02. 22. 06:09

Damian Lewis eddig sem volt egy átlagos színész, de ezzel a sorozattal szerintem egy egészen másfajta új lendületet kapott a karrierje: megvan, hogy ki lesz az új sorozatszínész nagy kedvenc a nézők körében. Kiválóan hozza a rá kiosztott szerepet, Giamattival az oldalán. remek páros! A forgatókönyv is impozáns; fordulatokban gazdag, érdekes mondanivalóval tarkított.

2016. 12. 21. 10:34

Kimondottan tetszős, jól sikerült sorozat, már annak, akit érdekel a pénz és üzleti élet világa. Drámai, de ugyanakkor sokszor szórakoztató történetekkel van tele. A szereplők egytől egyig profik, és eljutottam odáig, hogy nem tudok, hogy kinek a győzelméért szorítsak. Izgalmas, fordulatos és egyáltalán nem kiszámítható a történet. Az első évad után azt kell mondanom, hogy nagyon bejön, várom a folytatást.

2016. 01. 02. 00:52

Az idei év egyik legnagyobb meglepetése volt számomra ez a sorozat. Még a hangzatos szereposztás sem győzött meg első ránézésre, de az első epizódot követően tudtam, hogy szeretni fogom ezt a szériát. Nagyszerűek a párbeszédek, izgalmas a cselekmény. Remekül megkomponált az egész sorozat!

Daniel Cosgrove
Annapurna Sriram
Malin Akerman
Jeffrey DeMunn
Maggie Siff

Damian Lewis (Bobby Axelrod) a forgatás során egy könyvvel sétált a SoHo-ban; a Fooling Some of the People All of the Time: A Long Short című könyv szerzője nem más, mint a befektetési bankárok úttörő atyja, David Einhorn. A színész állítása szerint a könyv nagyon sokat segített neki a szerepre való felkészülésben.

(erare)

Azelső évad negyedik részének egyes eseményei a McCrory's kocsmában játszódnak - Damian Lewis feleségét Helen McCrory-nak így hívják.

(erare)

Damian Lewis éppen az írországi Killybegs városában tartózkodott családjával, amikor valaki egy szökésben levő bankárnak hitte és értesítette az FBI-t.