Good Will Hunting

Good Will Hunting

2022.04.26 Lovas János

Szerintem nincs mit mondani. Zseniális színészi játék. Igazi, vérbeli, profi színészekkel. Mondanivalóval, jó háttérrel (forgatókönyv, rendezés stb.).

2014.10.19 Toncsi

A film végkimenetele megjósolható, és persze Will Hunting zsenialitása is szürreális. Ennek ellenére 5-ből 5-öt adok neki. Egyszerűen lenyűgöző, hogy mennyire jól ábrázolja az egyes szereplők egyéniségét és a köztük lévő kapcsolatokat. Az élet nagy k... Több

Kedvenc film kategória!

Mindig nézős, sosem megunós, tökéletes film, tökéletes szereposztás, tökéletes sztori! Méltán Oscar-díjas!

2015.03.31 Dcorp1963

Nagyon nagy az összhang az egész filmben, és ezt olyan szintén előhozták a filmben ami megköveteli a csodálatosságot! Csodás egy film!

2015.03.30 paixmondiale

Nem tudom ki miként van vele, de ha meglátom Robin Williamset, mindig valamiféle jóérzés fog el, mint amikor meghatódik az ember... Még a One hour photo-t nézve is :-) Csodálatos ez a film, jó párost alkottak Matt Damonnal, pedig egyáltalán nem tartozik a szeretett színészeim közé. Megnézése erősen ajánlott! :-)

2015.03.19 pottyospanna

Én szeretem ezt a filmet, nagyon szép történetet mutat be. Robin Williams jól játssza a pártfogó szerepet, de Damon is az elveszett, cél nélküli embert. Nagy motiváló hatása van az alkotásnak.

2015.02.04 keepingboy69

A három "főszereplő" kíváló, a sztori első rangú, megható film! Csak ajánlani tudom!

2015.02.09 seszter2200

csodálatos film, zseniális színészi játékkal robin williams elragadó meg kell nézni mindenkinek

2015.10.08 mártilány

Ez kivételes film. Nem romantikus dráma, bár van benne szerelmi szál, sokkal inkább az élet nehézségeiről és az élettapasztalatokról szól. A forgatókönyv nagyon jól van megírva. Matt Damon és Robin Williams pedig kiváló teljesítményt nyújt, mind komi... Több

2015.03.23 antoska

Talan azoka filmekhez tartozik ami jo ujra es ujra visszanezni. Motivacio dus es ertelmes dolgokrol szola film. Egyik kedvenc! Az alakitasok nagyon erosek, Matt Damont ebben a filmben kedveltem meg.

2015.02.10 szbabus89

Nekem az egyik kedvenc filmem,teljesen a hatása alá kerültem. Robin Williams zseniális módon formálja meg a felesége szomorú emlékeiből táplálkozó pszichiátert. De Matt Damon és Ben Affleck is dicséretet érdemel. Lehengerlő film.

2015.02.05 tonic85

Nem egy hétköznapi film. Kiváló színészi játék, megható, elgondolkodtató történet. Mindenkinek ajánlom!

2016.02.21 Dooo

Csodálatos film, tipikusan olyan amikor a főszereplő kezd rájönni, hogy ki is valójában és hol is van a helye a világban. Nagyon elgondolkodtató film, igazi dráma, nagyszerű színészekkel.

2015.03.10 Cohle656

Ez az egyik kedvenc filmem, akárhányszor meg tudom nézni és sose unatkozok rajta, mindig úgy élvezem,mintha először látnám. Hatalmas színészi játékok és történet, óriási mondanivalóval. Nem tudok belekötni, alapfilm.