Gru 3

Despicable Me 3

2018.07.28 Norbi

Ha sorba kéne raknom a részeket aszerint, hogy mennyire tetszett ez a rész lenne közepén. Jó kis lezárása volt a szériának. Jó volt benne a karakterek fejlődése, így egész ,,életszerűvé" vált.

2017.07.06 MMcFly2015

A Gru első részét csak imádni lehetett, ám a második nekem nem jött már be, így véletlenül se számítottam egy jól sikerült mozira. Tévedtem. Ha az első rész nyomába nem is ér, de sokkal szórakoztatóbb az előzőnél. Balthazar Bratt nyitó jelenete, és m... Több

2018.03.30 NFG

Körülbelül a második rész színvonalához áll legközelebb! Tetszett, hogy a sztori és a kivitelezés is megtartotta a maga egyediségét egészen eddig a rajzfilmig!

2020.09.17 HannaK

Történetben picit talán gyengébb, mint a korábbiak, de is egy animációs filmhez képest egy látványos és izgalmakkal teli film volt.

2018.04.17 Murphyyy

Szerintem a legrosszabb rész, nehezen elviselhető a testvér karakter, engem idegesített végig a mesében. Az első rész viszont továbbra is az egyik kedvenc mesém marad.

2018.01.30 zsani

Sajnos messze ez volt eddig a leggyengébb rész a franchise-ban, erőltetett, unalmas volt és most valahogy a minyonok sem voltak annyira viccesek már. Kezd elmúlni a varázs az egész körül. Egyszer nézhető.

2018.03.30 NRD

Ez nagyon jó lett. Szerintem egy szinten van az elsővel. A második részt keresztbe veri. Nagyon tetszik, hogy Grunak van ikertestvére. És a gonosz nekem nagyon bejött a vállalhatatlan válltömésével.

2018.07.19 zeusz96

1x meglehet nézni de ez a leggyengébb rész

2018.03.31 csokee38

Rosszabat vártam, mivel általában a második-harmadik rész sosem üti meg az egyes. szintjét, ez sem volt jobb az elsőnél. De szerintem érdemes megnézni, mert ahhoz képest a harmadik rész, egész jó lett.

2017.06.29 Sniper

Őszintén szólva nekem kicsit csalódást volt a film. Nem azért, mert ne lenne jó, hanem mert nem lett igazán jó (már ha értitek, mire gondolok). Voltak elvárásaim Gru harmadik sztrorijával kapcsolatban, de a moziból kijövet azon agyaltam, hogy ez az e... Több

2017.10.13 azurou

Mi remekül szórakoztunk, az első rész színvonalát ugyan nem tudja megütni, de ettől még teljesen rendben van, és ugyanúgy szerethető, mint a széria korábbi részei.

2017.07.01 Denisqoo

Nem mondanám, hogy rossz volt, mert a maga nemében szórakoztató, de az biztos, hogy ez a trilógia leggyengébb része. A kicsik mindenesetre élvezték, úgyhogy családdal együtt biztos nem okoz majd csalódást, de önmagában egy közepesre volt nálam elég.

2017.07.26 Birdy

Én személy szerint Gru rajongó vagyok, nagyon édesek a minionok is. Egyik legjobban sikerült rész szerintem. Kicsit úgy érzem ez nem csak a "nagyon gyerekeknek" szólt, hanem szüleiknek is, akik a 90-es években nőttek fel. Jó múltidéző, kellő mennyiségű poénnal ellátva.