Sam - Kismadár nagy kalandja

Sam - Kismadár nagy kalandja

Gus - Petit oiseau, grand voyage
Vuk

Dariust, a falka legidősebb tagját megsebesíti egy macska, így Yellowbirdre hárul a feladat, hogy Afrikába költöztesse a csapatot. A vándorlásban tapasztalatlan jómadár hiába tanul a legjobbtól, mégsem hisz önmagában, és eltéved a sarkvidéken. Yellowbirdnek szembe kell néznie félelmeivel, és… Több

Ország: Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2015.04.23.

2019.08.12 Ms. Akárki

Tanulságos, kalandos mese. Kisebb gyerkőcöknek kiváló kikapcsolódás. Kedves és tanulságos történet a kitartásról, családról, szeretetről. Egyedül az animációja volt kissé gyenge.

2017.04.15 indingo

Picit bugyuta mesefilm, a története nem túl izgalmas és látványos. A főszereplő madárka ráadásul még csúnyácska is. Ha nagyon nincs más egyszer be lehet rakni a gyereknek.

2015.05.12 ZeroHero

Diohejban arrol szol, hogyan lehet tehetseg es tudas nelkul becsapni es eletveszelybe sodorni masokat? A problema azzal van, hogy ezt ugy abrazoljak hogy ez nem rossz es elitelendo. Hiszen csak jot akart. Sot a vegen -a vakszerencse segitsegevel- min... Több

2019.04.01 Timcsi

Nagyon aranyos mesefilm, nekem nagyon tetszettek a karakterek és a története is helyes.

2016.04.21 szoljhozzam

Egynek elmegy, de nem egy korszakalkotó mese. A karakterek szépek, a hátterek gyönyörű színesek, de történet lerágott csont, kisebb gyerekeknek ajánlom. A katica cuki volt.

A film összbevétele 3 790 114 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 31 037 967 forintot termelt.

A Sam - Kismadár nagy kalandja az első 3D-s CG animációs film, amit a párizsi TeamTO Studio készített.Szerző: ZeroHero

(2015. 05. 05.)
Mit tanítasz a gyereknek?
Napjainkban az oppurtonizmus, az értékteremtés nélküli feljebbjutás vagy a jópofizás diadala a morál felett mindennapi jelenségek – de hogy mindezt egy gyerekeknek szóló mesefilm dicsőítse is, az egyenesen bicskanyitogató. Pláne, hogy a Sam – Kismadár nagy kalandja unalmasan és bugyután teszi. Több

Értékelés: 7.5/10
(2015. 08. 04.)
Újratervezés
A Wes Anderson és Tim Burton mellett dolgozó rendező első egészestés rajzfilmje kedves, aranyos és minden szempontból gyerekbarát. Több