Hajlakk

Hairspray

2021.12.08 Péter Fazekas

Aranyos film!

2017.10.31 ArpiHajdu és Réci

Ha a musical műfajára gondolunk, akkor rögtön beugrik John Travolta, ahogy a Grease-ben csavarta a csípőjét. Na meg azért ne felejtkezzünk el a Szombat esti lázról sem, ami bemutatja a disco korszak minden szépségét és mocskát. Travolta jól tette, ho... Több

2017.12.10 Deku

Nagyszerű kikapcsolódást kaphat az a néző aki bevállalja ezt az egyedi sztorit. Igazán ért ahhoz, hogy elszórakoztassa a nézőt arra az időre, míg leül elé.

2018.10.08 dailyfilmsan

Parádé! Travolta valami fergeteges abban a nagy mami jelmezében. A mondanivalója is szívet melengető ennek a filmnek, de még is valamiért nem üti meg az átlagosnál jobb mércét. A sok tánci meg éneklés a mondanivalót is kicsit lealacsonyítja. Végtére is 1x meg lehet nézni a filmet.

2019.05.31 Ms. Akárki

Alapvetően imádom a musicalaket általában és ez a film kifejezetten tetszett. Zac Efron hangja igazi meglepetés volt. Pörgős és aranyos történet, ahogy harcolnak egy egy általuk fontosnak tartott ügyben. Régies hangulatot sugároz és ez adja a tipikus báját a filmnek, amitől olyan élvezetes.

2016.09.12 puffancshercegnő

Nem láttam az eredetit, ezért összehasonlítani nem tudom, de nekem ez egészen tetszett. Jó történet, jó szereplők, és a dalok többsége is fülbemászó. Aki szereti a musicaleket annak érdemes megnéznie

2018.01.31 diumiu

Az eredeti megnézése után láttam ezt a feldolgozást és hatalmas csalódás volt. Nekem túl sok volt, erőltetett, nem szerettem. Annak ellenére, hogy a szereposztás pazar volt, sajnos nem győzött meg.

2016.09.11 Curacao86

John Travolta életben tartja a filmet, míg a többiek csak háttérénekes módjára ellavíroznak a játékidő hossza alatt, hiába van dolgunk különböző életkorú kisebb-nagyobb sztárnevekkel. Színes, zenés, élettel teli érzést próbálni keltő átlagos vígjáté... Több

2016.04.27 mrfaktor

Nem nagyon rajongok a musicalekért, de valahogy ez a film elérte nálam, hogy többször is megnézzem. Talán a fülbemászó daloknak köszönhető, vagy a remek szereplőgárdának, vagy esetleg mindkettőnek. Mindenesetre mindenkinek ajánlható.

2015.05.10 kiskat

Húúú ezt a filmet nagyon szerettem! Tiszta vicc az egész és a zenék is tök jók! Jó színészek vannak benne és jól is játszanak! Vicces pillanatokat okoz az tuti!

2016.04.07 agi89

A másik remake (Footloose mellett) amit jobban szeretek, mint az eredeti filmet. Nagyon meg lett változtatva a kiinduláshoz képest. Ez már musical film, a zenéi közül 2-t tudok érdemben értékelni, a többi túlságosan történet központú. Az egyik dal... Több

2019.11.05 DóRi

Teljesen kellemes film, amiben John Travoltát egy meglepő szerepben láthatjuk. A film igazi értéke a zenében és az utánozhatatlan hangulatban rejlik. Nem szabad a filmet komolyan venni, csak az üzenetet, ami nagyon is valós. A túlsúlyos emberek sokkal kevesebb lehetőséget kapnak az élettől.

2014.11.15 Stiff

Teljesen jó film, aminek rendes története és igazi mondanivalója is van. A világ kellemesen túlsarkított mézes-mázas ötvenes évek. A karakterek szintén túl vannak kontúrozva, de nem baj, ez nem egy komoly film. A zene és a tánc pedig mindent visz. A film könnyed szórakozást nyújthat a régi rock and roll kedvelőinek.