Hajsza

The Fall

2023.08.25 pacific22

Így válhat valaki sorozatgyilkossá

5 nap alatt néztem meg a 3 évadot. A sorozatgyilkos karakter bemutatása jól sikerült az angol készítőknek. Eleinte szükséges a kitartás. Többször látunk hosszú párbeszédeket. De egyszer csak elkezdett érdekelni Paul Spector jelleme. Miért és hogyan vált ilyenné? Eddig még nem néztem meg dokumentumfilmet valós, pszichés tömeggyilkosokról. Ezért nekem nehezen volt hihető, hogy létezhet ennyire kétszínű, beteg ember. Aki ennyire meg tudja téveszteni az ismerőseit. Azonban, ha ezt elfogadjuk, és néhány kisebb rendőrségi balfékségtől is eltekintünk, akkor ez egy nézhető sorozat. Stella és csapata sikerrel jár, de sohasem a várt szituáció következik. Azért ne aggódj, van „normál” lezárás. Ez valóban nem egy akciódús film, de ha tényleg érdekelne egy elképzelt verzió arra, hogy valaki hogyan és miért válik sorozatgyilkossá, akkor ajánlom megnézésre.

2017.11.02 indingo

NAgyon izgalmas a szereposztása azt meg kell hagyni, és még a történet is érdekes lehetne. De részenként alig történik valami, lassú és vontatott.

2020.09.08 Robinson76

Ez a "Hajsza" inkább csak kocogás...

A színészek jól alakítják az amúgy számomra ellenszenves főszereplőket, de ezzel a pozitívumokat le is írtam... A történetvezetése kicsit körülményes és egy pillanatra sem tud felpörögni. Nem is látványos és mivel csak lassan bontakozik ki, nem tudta fenntartani az érdeklődésemet, így számomra nem volt igazán izgalmas sem. Ez bizony alulmúlta a várakozásaimat, ezért csak közepes.

2017.08.21 Deku

Ritka nagy bukás lett ez a filmsorozat. A karakterek kegyetlenül ellenszenvesek voltak nekem még Jamie Dornan is nagyon gyenge volt. Teljesen alul teljesített a film minden téren. Ha lehet nem ismételném meg.

2017.09.01 Berto49

Ritkán nézek sorozatot, de ez kivétel

Végre sikerült megnéznem ezt a három évadból álló, 17 részből álló sokak által kitűnőre értékelt sorozatot. Ritkán nézek sorozatot, mert egyrészt szinte csak sportközvetítéseket nézek a TV-én, másrészt ha egy történetet szokásos filmhosszban (max. 18... Teljes kritika

2020.01.11 petraszab

EZ egy végtelenül izgalmas kis sorozat volt. Nem túl pörgös, nem túl látványos és lassan csöpögteti az infókat.

2018.01.22 Evcsi95

Pont olyan, mint amilyennek egy angliai sorozatgyilkosról készült sorozatnak lennie kell. Pörög ha úgy kell, lassú, ha arra van szükség. Jó lenne neki egy folytatás.

Totál szívás
A törvény nevében
2014

2022.12.09 Vali

Elég lett volna 2 évad

Míg az első évadnál azt éreztem, ez egy izgalmas, feszültségkeltő, abbahagyhatatlan sorozat, ezt az élményt szép lassan elvették. Az első évad szuper volt, a fordulataival, az izgalmával. A második évadnál be kellett volna fejezniük. Ekkorra Gillian ... Teljes kritika

2017.05.13 Mia1982

Zseniális sorozat! Imádom a lassú lefolyású sztorikat, e mellé még jön a kiváló zene és a szereplők is remekelnek! Csillagos 5-ös :)

2015.02.16 pilla92

1 nap alatt megnéztem mind a 2 évadot. Jamie Dornan nagyon jól játszotta a karakterét. Bár nekem rögtön a Hannibál jutott eszembe.

2019.01.02 MissFortune

Nem tetszett. A szereposztás nem jó, a történet is beteges szerintem. Egyáltalán nem fogott meg. Unalmas volt, vontatott.

2015.06.06 acey

Nálam nem is lehet kérdés, hogy mi volt a 2013-as év legjobb újonca. Dornan és Anderson sorozata brutálisan magasra tette a mércét, és a második évad is simán hozta az első színvonalát. Persze minisorozatról van szó, azért elég sűrű a cselekmény, de ... Több

2022.06.18 Barta Attila

Borzalmas

Engem már az első rész sem kötött le, alig vártam, hogy vége legyen! Aztán még adtam neki egy esélyt, megnéztem a második részt is, de ez a film egy nagy csalódás volt!

2016.04.08 cody0507

Bejött volna sorozat, sőt, mondhatom az is, hogy jó volt, de nekem nagyon hullámzott a teljesítménye. Okés, a színészek elvitték a gyengébb részeket, de egy öt részből álló évadban gyenge részeknek szerintem nincs helyük. A középmezőnytől mindenképpen jobb, de a zseniális jelzőt én kispórolnám a magam részéről.