Hivatali patkányok

Office Space

2016.05.08 anita9215

Viccesnek akart tűnni a film de sajnos inkább káosz lett belőle ami nem tetszett. Nekem itt teljesen kész volt a káosz az egész film össze vissza volt azt se tudtam hol áll a fejem mire a végére értem. A sztori még egész jól le is ment volna, de a megvalósítás igazán nem tetszett. Ez most felejtős.

2014.12.15 DarkLion

Minden multi irodai dolgozójának szívből tudom ajánlani, valószínűleg másnap egész máshogy értékeli majd a munkahelyét. Nem rosszból, sőt! De mindenkinek csak ajánlani tudom, aki érti és kedveli is a humort, ettől a filmtől meg fogja kapni.

2019.02.16 Nagy Zsolt

Nem elavuló problémával foglalkozik a film

A kornak megfelelő humor. Az üzenete pedig egyenesen kiváló. Tenni akarás, lázadás, kihívás és merészség kell ahhoz, hogy az ember, fordítani tudjon sorsán - ez az üzenete a filmnek. Napjainkban is, nemcsak Magyarországon, de az egész nyugati világban milliók vannak olyan helyzetben, mint a film főszereplői. Sajnos még mindig a filmben bemutatott vállalatirányítási módszer, elv és hangulat uralkodik szinte mindegyik multinacionacionális nagyvállalatnál (persze modernebb nyomtatóval. ami szintén nem működik! :) ).

2015.02.20 mártilány

Mindenhol csak jó hallottam erről a filmről, kicsit utána is olvastam, talán ezért is vártam nagyon sokat, de végül fele annyit sem kaptam. Talán a túlzott hype tett be az egésznek, de én csak egy közepes vígjátékot láttam, meg embereket, akik ebbe mindenfélét bele akarnak magyarázni.

2021.12.19 Barni Pejkó

Volt egy rádióműsor, címe A hét mesterlövésze. Puzsér Róbert mint műsorvezető, mellette más-más vendégek/műsorvezetőtárs. Abban a műsorban beszéltek e filmről, és Púzsér teljesen jól elmondja, hogy mindenkinek ajánlott a film, aki gyűlöli a munkahely... Több