Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tartalom

Egy amerikai katona, Nicholas Brody iraki szolgálata során fogságba esik, azonban csodával határos módon, 8 év elteltével sikerül kiszabadulnia. A férfit hazatérése után az Egyesült Államokban hősként ünneplik, azonban a CIA-nál azt gyanítják, a férfi átállt az ellenséghez.

2016. 10. 23. 10:23

Zsinóron rángatják a nézőket, nem lehet kitalálni, hogy mi lesz a következő lépés. Remek sorozat.

2016. 08. 06. 21:41

Lebilincselő történet. Mindig rejteget meglepetéseket, illetve kivetnivalókat a karakterekben. Nem gondoltam volna, hogy egy C.I.A.-s amcsis cucc letud kötni, de ez végett a sorozat végett full elkezdett izgatni az egész nemzetbiztonságos dolog, szóval nagyon megérte elkezdeni. Voltak részek melyeknél konkrétan leesett az állam és jelenleg a 4. évadnál tartok. ÉREMES NÉZNI, NAGYON IGÉNYES SOROZAT!

2015. 09. 20. 03:33

A bemutatásakor úgy tűnt, a Homelandnek minden esélye megvan, hogy minden idők legjobb drámájává nője ki magát, de sajnos nem abba az irányba haladt a dolog az első évad után. Továbbra is izgalmas és lebilincselő, nekem már hiányzik az a forradalmi jelleg és az a ámulat, ami az elsőnél még megvolt. Bízok a negyedik évadban, és bár szerintem is a harmadik volt a mélypont, de a színészek még a leggyengébb részt is vígan elvitték a vállukon.

Morena Baccarin
F. Murray Abraham
F. Murray Abraham
Mandy Patinkin

A sorozat főcímében az egyik főszereplőt alakító Claire Danes néhány gyerekkori fotója is látható.

Abu Nazir fiát Isának hívják. Az Isa az arab ajkú muszlimok körében Jézus megfelelője.

A sorozat főszereplőjét eredetileg Calire-nek hívták volna. A készítők azt követően változtatták meg a karakter nevét, hogy Claire Danes csatlakozott a stábhoz.

Smoking Barrels: Homeland
Tehát ismét nyitva áll az a kérdés, hogy mihez kezdenek majd jövőre, de ha így folytatják, akkor részemről nincs kérdés, hogy újra magára talál majd az alkotás.
Smoking Barrels - Homeland - 5. évad
Elérte, hogy bizakodva várjam a folytatást, folytassa az akár az eddig megkezdett utat vagy nyisson ismét egy teljesen tiszta lapot - a sorozat történetében először most ez kérdés is nyitva áll.
Smoking Barrels: Homeland 6. évad
Határozottan az az érzésem, hogy a Homeland kissé feladta a történetmesélést, hogy kellően aktuális és hiteles legyen, karaktereiről politikai és nemzetbiztonsági dilemmáira helyezve a fókuszt. Ebben a formában is kellően letaglózó, de számomra hiányzik az az egyensúly, amely eredetileg igazán naggyá tette.