Viasztestek

House of Wax

2016.10.07 a-arnold

Szerintem elég jó horror. Nem a langyi horrolfilmek közé tartozik. Többször láttam, és szeretem is ezt a filmet, simán el tudnék képzelni egy folytatást is, bár nem valószínű, hogy ilyen valaha is lesz. Mindenesetre, aki egy ütős, és izgalmas horrorra vágyik, az ne hagyja ki ezt a filmet!

2016.10.10 Hablaty

A látványát imádtam és a története is a helyén volt. Nem mondom, hogy a legjobb a műfajában, de van benne valami.

2016.09.22 kecsaa

Nekem nagyon tetszett a Viasztestek. Moziban néztem meg régen és feszülten vártam, mi lesz a történet vége. Zseniális a koncepció, ami a történések mögött van, kellően ijesztő a film.

2016.09.13 Miss_Murder

Nagyon régi, de nagyon jó film. Sokszor láttam, szinte betéve tudom a szöveget, de minden évben legalább egyszer megnézem. Amikor először láttam, örültem, hogy végre nem egy tipikus unalmas horror filmet kaptunk és igazam lett. Nagyon jó film a maga ... Több

2017.08.28 T.Andras

Nagyon komoly ez a film. :) Jó-jó mai szemmel már lehet, hogy nem akkora durranás, de amikor először láttam, ráadásul moziban, akkor engem nagyon megfogott, mert bevallom, nem erre számítottam. Imádom.

2015.04.27 mimi

Egyszer-kétszer megnézhető kis tinihorror ez, melyen félni, izgulni a karakterekért nemigen lehet.Inkább csak gyönyörködni lehet a látványos halálukon.A látvány és a zene menti meg a filmet attól, hogy nyakig süllyedjen a középkategóriában.

2014.11.10 Holló

Ezt én még moziban láttam annak idején. Kár volt elmenni rá, nem nagy szám film, de csak ezt az egy horrort adták akkoriban a mozik, mi meg minden áron félelmetes filmet akartunk látni. A történet gyenge, a kivitelezés pedig csak közepes, ebből akár hogy is számolom nem lesz jó film sehogy.

2016.04.23 Ronin

Nem számít a jobb horror filmek közé. Az alapötlet kissé erőltetett. Van pár jó jelenet is, például a hentelések egészen jól meg vannak oldva és a városka hangulata is ott van, de nem értem, hogy miért mozognak a viasz figurák szemei, vagy ha emberre... Több

2017.08.13 Doriss

Eléggé ijesztő film, egyedül nem nézem volna végig. Baráti közös filmnézésekhez kifejezetten ajánlom, ha valami régi, de jó horrort keres valaki. A cselekménye is elég jó.

2016.04.09 evaspitzmuller

Én nagyon szeretem ezt a filmet, már nagyon sokszor láttam. Szinte minden héten egyszer megnézem.Sok ismerősöm szerint gagyi a film,de nekem tetszik a történet is ,a szereplők is hozzák a karaktereket,bár Paris Hiltont kihagytam volna.Élethűek a viaszbábok.Jók a hangeffektek.

2016.06.08 mozifan4

Engem megfogott.

2015.01.27 kitka6

számomra egy kicsit low budget-nak tűnik a film.. és hogy mit keres benne paris hilton? örök rejtély marad

2017.03.14 ericsuj

ezt a filmet csak erős idegzetű nézze meg szerintem, én kétszer majdnem behánytam vaaaaa.