Hullajó hullajelölt

Jo
Videók

2019.03.01 Yosihiro

Hulla Jo

Azt hiszem egy ismét remek filmet sikerült választanom megtekintésre. Ahogy látom még erre a filmre sincs vélemény ! Szomrú! Hiszen Louis de F.egyik legjobb filmje szerintem :) A történet remek akár még izgulhatunk is, de a nevetés garantált :) Az arcok a mimikák a csetlés botlás remek összhangban van a képpel éa hanggal és a történettel. Funes mint főszereplő ismét nagyot alakít. Remekül oldották meg, hogy szinte egy épületen belül játszódik a film . A képi és a vágási effektek is jól sikerültek. A történbetben több csavart is bele tudtak vinni és ez emelt a film színvonalán. Egy hulla elrejtése igazán nehéz dolog főleg ha épp Funes-ről van szó. A film végén is akár csattanóként felfoghatjuk azt is, hogy épp oda löki be az autót ahol épp a nyomozók vizsgálódnak. Én még a folytatást is el tudtam volna képzelni....Összeségében a filmröl jó kép hang és történetkombináció amit ebben a műfajban Funes magas szintre emelt és ez meglátszik a filmjein. Megérdemli az Öt csillagot mindenképp mert olyan élményt ad a film, hogy akár többször is meg lehet néztni és nem unatkozik az ember ! csak ajánlani tudom mindnekinek! Üdv Yosi