Hullámtörők

The Guardian

2022.03.10 Lalee19

A casting szerintem egyben volt, a legnagyobb meglepetésemre még Ashton gyerek is villant valamicskét, néha egészen elhitetve több ő egy szépen megmunkált bugyinedvesítő mosolynál. Kostner pedig természetesen kisujjából kiráz egy ilyen szerepet, de a... Több

2019.09.23 indingo

Egy jó film ami bepillantást nyújt az amerikai vízimentők kiképzésébe, persze némi túlzással és még az sem befolyásolja a véleményem, hogy nagy kedvencem Kevin Costner.

2018.08.22 Orosz István

Nem rossz film. Bőven mondani valója. Örök motivációs film lesz a számomra. Természetesen a jó színészi gárda is hozzájárul maga a film sikeréhez ez nem is kérdéses.

2020.05.03 kevelin

némi túlzással de hűen bemutatja a vízimentők munkáját. a színészi gárda is nagyon impozáns. jó alakítások, eltalált téma. jól bemutatja az emberi kitartást, összetartást, küzdelmet

2017.02.19 tilino

A Hullámtörők sikere Kevin Costner és Ashton Kutcher nagyszerű színészi alakításának köszönhető. Szól a kitartásról, összetartásról, küzdelemről és emberi értékekről. Érdekes feldolgozás, nagyszerű dramaturgia.

2015.12.04 somoha

Kiváló film, amely egy nem túl szokványos hivatásnak a mindennapi nehézségeit hitelesen tudja bemutatni. Kifejezetten izgalmas és szép történet, amelyet sikerült jó színészekkel leforgatni.

2015.02.04 Ervinke86

Nem tűnt nagy számnak, de meglepődtem, hogy mennyire hitelesen és átélhetően ábrázolja egy kihívásokkal és veszélyekkel teli szakma nem mindennapi módon való bemutatását a film.

2015.02.03 mobilman89

Tetszik a hősies viselkedésük, mert olyannal foglalkoznak, ami hőssé teszi őket, és tetszik, hogy feláldozza magát az egyik főszereplő, hogy élhessen a társa, és azok akiket meg kellet, hogy mentsenek. Remek történet ez az önfeláldozásról, ahogy egyesek képesek az életüket kockáztatni hogy megmentsék az embereket.

2016.05.09 DarkMoss

Tipikus mester-tanítvány film ez, csak most nem rendőrrel vagy orvossal vagy tűzoltóval, hanem vízi mentővel. Az ember azt hinné, van egy nagy lista, rajta az összes foglalkozással, és mindegyiken végig kell menni. Amúgy nem akarok rosszindulatú lenni, mert nem volt rossz film ez se, csak hát nagyon klisés meg kiszámítható.

2015.07.08 Domino

Nehéz volt Ashton Kutchert komolyan venni, de Kevin Costner mint mindig, most is nagyon jól játszott, ő felhúzta szerintem a filmet, aminek viszont mondjuk volt egy kis nyolcvanas évek beütése, akkor voltak divatban az ilyen típusú "öreg kiképző vs. fiatal újoncok és a nagy végső bevetés" sémára épülő filmek.