Mindent egy lapra

Hustle

2024.01.02 sawyer

Számomra tipikus 23014141. film, ami bemutatja, hogy ha igazán teszel érte, lehetsz bárki, ami ugyebár egy idilli kép, csakhogy nem igaz. Millió ilyen film készült már, ez semmi újat nem mutat. Kaptafa az egész.

2022.06.08 BRANTON

Kellemes meglepetès

Adam Sandlerről először mindenkinek a vígjátékok jutnak eszükbe. Igen ám, de ez a fickó háromszor megmutatta, hogy igenis nagyszerű színész. Első körben az Üres városban, Don Cheadle mellett. Másodszorra a Csiszolatlan gyémántban, amit én amúgy annyira nem szerettem, mint a kritika, de kétségtelen, hogy Sandler megmutatta drámai oldalát. Harmadszorra pedig, láss csodát, ebben a filmben! Jelen filmünk nem indul eredeti módon, s később sem harcol túlzottan ezért a kitűntetésért. A film harmadánál úgy éreztem, hogy nem lesz ebből még egy átlagos színvonalú sportfilm sem. Nyilván nem azért készült, hogy megváltsa a világot, de többet vártam. Utána viszont egyre inkább kezd szórakoztatóvá és szerethetővé válni a film. Amit nagyon érezni, hogy mindenki beletette szívét-lelkét. Akit még külön kiemelnék, az Juan Hernangómez, aki Bót játszotta. A srácnak nem volt még filmszerepe tudtommal, de teljesen hitelesen hozta a kicsit makacs, de hatalmas tehetségű és szívű embert. Mint sportdráma, átlagos. Mint Netflix produkció, ez tényleg kiemelkedő. A szívem azt súgja, hogy 4 pontot megér ez a film.

2022.11.26 Dorkateo

Ügyesen egyensúlyoznak az érzelmes húrok és lelkesítő sportjelenetek között. Az eredmény számomra akkor is csak közepes, nem elég feszes a vágás, a script súlytalan. A kellemes egyszer nézős sportfilm cím azért kijár neki. De Az utolsó csavar (C. Eas... Több

2022.07.04 dandelion1983

Jobbat vártam a sok pozitív kritika olvasása után. Tény, hogy a Netflix filmek között kiemelkedő, de nem hiszem, hogy ezért egyből jár a dicséret. Nem vagyok a műfaj nagy rajongója, de azért jó pár alkotást láttam a témában, ami nagyon megfogott. Ebb... Több

2023.08.01 harnas1207

Számomra ez Adam Sandler egyetlen nézhető filmje. Nagyon rendben van, még humoros is.

2022.08.03 Képkockák

Adam Sandler talán megtalálta a stílust, ami számára megfelelő lehet. Kellemes egyvelege a komolyságnak és a humornak. Sandler karaktere egyébként egy tankönyvi példa, ahogyan az egész film is, hiszen hasonló film volt például az Utolsó csavar, vagy... Több

2022.06.28 Fikatours_blogger

Végre Sandler is elekezdett öregedni

Kosár rajongóknak biztos csúcs lehetett a film, én nem kicsit érzem magasnak a 81-es átlagot.

2023.01.06 Lóri Ádámcsik

Meglepően jó

Egy jó film Adam Sandlertől, ami nem egy bugyuta vígjáték. Jól felépített sportfilm bármilyen korosztálynak. Nem unatkoztam rajta. Kosárfanoknak csemege.

2023.02.12 Tibor397141

Még ha nem valós eseményeken alapuló történet, akkor is egy kiváló és elgondolkodtató munka. Adam Sandler egy új szerepben kiválóan teljesít, végig lekötött a film, végre egy jó film a Netflixtől.

2022.06.08 KCintia

Élvezettel néztem

Nem szeretem kimondottam a sport filmeket, de Sandler az egyik kedvenc színészem(ne kövezzetek meg érte), és mindenképpen meg akartam nézni. Azt kell, hogy mondjam, Adam vígjáték és komolyabb filmek terén is megállja a helyét nálam. Élvezettel néztem a filmet, tetszett. Hangulatos volt és érdekes.

2022.06.11 Zoltán383985

Szereted a sportot?

A filmet megnéztem. Már az előzeteskor tudtam, hogy ezt a filmet úgy fogom megnézni, hogy nem olvasok róla előtte kritikát. Adam Sandler miatt. Nagyon megosztó személyiség, szerintem. A Csiszolatlan gyémánt után ismét nagyszerű alakítást nyújtott. Érzelmekben gazdag film. Láthatjuk, hogy a kemény edzés meghozza a sikert, még ha ennek ára is van. Queen Latifah ismét szép. Nem csalódtam a filmben, szerintem nagyszerű lett.

2022.06.10 Takszi

Kosárlabda rajongóknak kötelező

A téma miatt nem volt kérdés, hogy látnom kell ezt a filmet, kicsit sem csalódtam. Adam Sandler ugyan sokszor aprópénzre váltotta már a tehetségét, de remélem, keresett már annyit vele, hogy egyre több hasonló filmet csinálhasson, mert most ismét csillog egy drámaibb szerepben. Csinált már sok sportos témájú filmet, de a játékos szerepében nekem mindig kicsit hiteltelen volt, a mentor szerepe viszont tökéletesen passzol hozzá, szerintem. Maga a sztori túl sok meglepetést nem tartogat, sokszor láthattunk már hasonló felemelkedés történetet, de hatalmas szíve van a filmnek, iszonyúan hangulatos, jó a ritmusa, a szereplők közötti csipkelődések hozzák a humort, a rengeteg NBA-s cameo pedig csemege a fanoknak. A fordulópontok kicsit erőltetettek ugyan, és kevésbé valószerűek, cserébe viszont a liga háttér folyamatait elég realisztikusan mutatja be a film. Juancho Hernangómeznek pedig külön jár a dicséret, tökéletesen hozza a szerepet, holott ő eredendően nem színész, "csak" egy aktív NBA játékos.

2022.08.03 tangatamanu

Tökéletesen kikapcsoló, tanulságos film.

2022.06.15 Kriszta395865

Nem volt rossz, hasonlít a sztori az Artúr királyéhoz. Adam Sandler dumái tetszettek benne és a kosaras jelenetek.