Bosszúra törve

I Am Wrath

2019.07.09 Bizsu82

Igazi akciófilm a szó szoros értelmében. Akcióban dús, eseményekkel teli és látványos, ami azért szerintem a valódi sztori rovására megy. viszont a kategóriában megállja helyét.

2017.10.01 HercegPeter

Biztos vagyok benne, hogy ez a film nem tartozik Travolta kedvencei közé. Szerintem egy elveszített fogadás, vagy a pénzhiány miatt fogadta el a szerepet. Annyira klisés és átlagos, hogy az már fáj. Semmilyen csavar, vagy újdonság nem volt benne. Nem... Több

2016.11.30 stomachh

Tucat B kategorias film lett, amit meg egy A kategorias szinesz sem tudott megmenteni. Delutani matinenak elmegy.

2016.09.29 csabus

Egyszer nézhető sablonokon alapuló B kategóriás film.

2016.10.02 Firencz

Stanley Hill szerepében Travolta ezúttal szédületesen jól alakít. Hill sötét múlttal rendelkzik, de jelenleg csak egy egyszerű családapa, akit feleségének megyilkolása egy csapásra a múltba löki. Pörgős, rengeteg szép akcióval és frappáns dialógusokkal.

2018.10.12 Bendegúz

Hát, esti filmnek elmegy, ha nincs jobb, de külön megnézni nem javasolnám senkinek. Annyi jobb filmje van Travoltának. A kritikusok sem fogadták annyira jól a filmet, és ennek megvan az oka.

2016.04.26 issue

Ez már nem az élvonal beli gyártásból érkezi, és Travolta ide, vagy oda, ezt a filmet nem tudja elvni a sármával. Azért azt beismerem, hogy nem az ő hibája ez. Jobb forgatókönyv, eredetibb történet, vagy legalább egy kis kiszámíthatatlanság kellett volna.