Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A forradalom napján

(Bastille Day)
A forradalom napján

Tartalom

Egy amerikai zsebtolvaj ellopja Zoe táskáját. Később kidobja azt egy kukába a párizsi metróban, nem sejtve, hogy bomba lapul benne. A robbanás után Michael kerül célkeresztbe. Briar CIA-ügynök el akarja kapni, mielőtt a franciák elfognák.
Michael, az amerikai zsebtolvaj ellopja Zoe táskáját. Kiveszi, ami kell neki, majd a táskát kidobja egy kukába a párizsi metróban, nem sejtve, hogy abban bomba lapul. Eközben Briar CIA-ügynök a terepen végzett munka után az irodai munkával ismerkedik. Amikor a bomba felrobban, Michael kerül a célkeresztbe. Briar eltökélt szándéka, hogy megtalálja, mielőtt a franciák elfognák. Hamar rájön, valaki más áll a robbantás mögött. Briar és Michael összefog, majd kezdetét veszi a hajsza a robbantó után.

2016. 04. 14. 09:33

Egy kicsit többet vártam ettől a filmtől, de végülis nem volt egy rossz thriller. A főszereplők kimondottan jól alakítottak, a történetben is megvoltak a csavarok, mégis olyan volt, mintha egy BBC filmet néztem volna, nem valamit, amit a moziknak szántak.

2017. 02. 06. 12:38

Hatásos akciófilm, nagyon bejött, azt hittem valami egyszerű akció lesz, ennek ellenére a történet vezetése még jobban sikerült. A karakterek, a laza kis tolvaj és a kőkeményen nyers CIA ügynök ellentéte nagyon találó. Vagány üldözések vannak benne és nem árt odafigyelni a párbeszédekre, hogy a végére mégis kiderüljön ki van kivel :)

2016. 04. 11. 18:59

Ütős akciójelenetek, izgalmas sztori, és erős karakterek. Ezzel mindent elmondtam, jó kis filmélmény volt, tudom ajánlani.

Charlotte Le Bon