Túl szexi lány

I Feel Pretty

A film összbevétele 88 426 082 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 102 352 831 forintot termelt. A hazai mozik összesen 80 621 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Michelle Williams és Busy Philipps a Dawson és a haverok óta legjobb barátok. Ennek a filmnek a kapcsán hosszú évek után ismét együtt állhattak a kamerák elé. Szerző: hp

Mivel igen jó visszajelzéseket kapott a film a tesztvetítésekről, az STX előrehozta az eredetileg tervezett bemutatót június 29-ről április 27-re. A Túl szexi lány végül május 4-én került a mozikba, hogy elkerülje a Bosszúállók 3-at. Szerző: hp

Az eredeti tervek szerint a film korhatáros lett volna, de a stúdió végül az "enyhébb" változat mellett döntött.Szerző: hp

A Túl szexi lány forgatása 2017 júliusában kezdődött meg Bostonban. Szerző: hp

A film amerikai forgalmazási jogaiért nagyjából 15 millió dollárt fizetett az STX Entertainment a 2017-es Cannes-i Filmfesztiválon. Szerző: hp

Bár nem kimagaslóan, a Túl szexi lány viszonylag jó szereplet a mozipénztáraknál. 32 milliós költségvetésére 66 millió dollárt termelt világszerte. Szerző: hp

A filmet gyenge fogadtatásban részesült a kritikusok körében. A RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon 171 szemlézett cikket követően 33 százalékon áll (2018. május). Szerző: hp

A film első előzetese után azzal a váddal illették a Túl szexi lányt, hogy gyakorlatilag lenyúlta az 1945-ös A bűbájos birtok történetét, de az alkotók meg sem említetették, hogy ez a film inspirálta őket.Szerző: hp