Láttam a fényt

Láttam a fényt

I Saw the Light

Egy életrajzi film a huszadik század egyik legnagyobb hatású amerikai énekeséről és zeneszerzőjéről, Hank Williamsről. Colin Escott életrajza nyomán.

(hp)

Cherry Jones
Bradley Whitford
Bradley Whitford

2018.10.13 nikla113

Valami olyasmire számítottam mint a precízen kidolgozott Walk the Line, Johnny Cash életéről, de ez a közelébe sem érhetett. Unalmas és üres sztori, Hiddleston sem volt képes életet lehelni ebbe a karakterbe. Kellemes meglepetés volt viszont az Olsen-hugi feltűnése.

2017.05.20 miklosvaridori

Tipikus életrajzi film, nemcsak Hank Williams zenei pályáját mutatja be, hanem több sztárra is jellemző Lehet ez a életpálya, fellendülés majd leépülés...érdekes film

2015.12.20 Dann007

Tom Hiddleston életének nagy alakítása, viszont bele van ültetve egy elnyújtott, sekélyes történetbe.

Hogy promotálja a filmet, Tom Hiddleston 2014-ben a Wheatland Music Festival-on elénekelte a Move It on Over és a Jambalaya (On the Bayau)-t. Szerző: Borga

country énekes segítette Tom Hiddleston-t a felkészülésben. Szerző: Borga

Holly Williams, Hank Williams unokája, aki egyben féltesvére Hank Williams III-nek egy interjúban magasztalta Tom Hiddleston-t. Azt mondta, hogy Tom Hiddleston szívét és lelkét is bele adja a munkába, tökéletesen átéli a szerepet. Szerző: Borga

Williams unokája, az énekes Hank Williams III nyilvánosan is kifejezte nemtetszését Tom Hiddleston énektudásával kapcsolatban.Szerző: Borga