Így neveld a sárkányodat

How to Train Your Dragon

2019.10.17 Anjah

Imádtam ezt a mesét. Mondjuk én vérbeli sárkányimádó vagyok, szóval nálam befutó volt ez a történet is. Jó grafika, szuper sztorival.

2015.03.14 galambi

Csodálatos animációs film, mind az első és a 2. része is szuper. Nagyon aranyosak a sárkányok, szerethetőek a karakterek és gyönyörű a látványa is. Érdemes megnézni felnőttként is.

2015.02.23 Belle

Nem sablonos történet kedves szereplőkkel. Aranyos mese,szerintem felnőtteknek is érdemes megnézni! :)

2015.02.23 Jcsornane

Nagyszerű történetet sikerült írnia a forgatókönyvírónak és nagyszerűen abrazolnia a rendezőnek. Megható, szívhez szóló kis történet, ötcsillagos mese, nálam ott a helye a legjobbak között.

2015.02.13 LAlexa23

Vicces, aranyos kis mese, de ami különösen tetszett benne, hogy a felnőtteknek is van mondanivalója, és minden korosztálynak szórakozást tud nyújtani :))

2015.05.26 strelaur

Nem vagyok oda az animációs filmekért de ez első látásra elbűvölt. Mind a grafika, mind a tervezés igényes és szép. I ♥Fogatlan :)

2015.04.03 picibaba

Az egyik legjobb felnőtteknek-gyerekeknek is szóló mesefilm amit évek óta láttam! Tündéri!! :D Aki teheti nézze meg!

2015.03.31 edoka

Nagyon aranyos mese mindenkinek ajánlom, korfüggetlen.A történet nagyon jól, ki van találva de biztos, hogy ezután mindenkinek lesz valami háziállata.:D

2015.03.18 R

Nekem nagyon tetszett ez a mese. Főleg a témája és a gyerek kapcsolata a sárkánnyal, nagyon jó a története is. Nekem viszont a 2. része jobban tetszett, szerintem az még ennél is sokkal jobb. Érdemes megnézni, csak ajánlani tudom.

2015.02.21 hadur222

Az egyik kedvenc animációs filmem, a készítők igazán kitettek magukért. Nagyon tanulságos, a kicsi és gyenge is lehet nagyszerű ember és hős, senkinek sem lenne szabad leírnia magát az alapján, amit a környezete mond róla.

2015.02.10 Aziren

Az utóbbi évek egyik legjobb animációs filmje. Egyszerűen imádom, és képtelen vagyok megunni. Humoros, elgondolkodtató, eredeti, ötletes, és még rengeteg jelzőt tudnék sorolni. Inkább nem teszem, csak annyit mondok: kötelező darab!

2015.02.10 mneviki

Nagyon tetszett a gyerekeimnek...3D-ben láttuk. Megható, elgondolkodtató, ugyanakkor humoros és látványos. Valahogy így érdemes animációs filmet készíteni.

2015.01.29 riita19

Megható film. Nem csak gyerekeknek ajánlott.

2015.01.28 Kristófka

Kedvencem lett ez a mese.Nagyon vicces volt benne a sárkány mikor ette az almát és elkezdett játszani meg nevetni hát azon én azt hittem röhögőgörcsöt kapok.