Így neveld a sárkányodat

How to Train Your Dragon

2015.03.31 trngr

Az animációs filmek unalmas maszlagából egy kiváló történet, rendkívül szórakoztató, remekül kivitelezett animációs mese, bátran merem ajánlani!

2015.03.31 lexaa_95

A tanulságos és egyedi történet mellett a kiváló grafikája fogott meg. Volt benne egy kis dráma is, de humorból is bőven, kicsiknek nagyoknak egyaránt élvezhető. Ajánlom mindenkinek. :)

2017.08.11 MoziRozi007

Örök kedvencem az Így neveld a sárkányodat, mind az alaptörténet, mind a karakterek, mind a látványvilág miatt. Remekül bemutatja, hogy igenis vannak helyzetek, amikor ki kell lógni a sorból, szembe kell úszni az árral, és az egyediség nagyobb segítség lehet, mint ahogy azt valaha elképzeltük.

2022.02.28 vajafejeden

Tüneményes rajzfilm egy kisfiúról, aki felnőtt lesz. Esélytelennek tűnt, amolyan legkisebb királyfinak, aki mégis megcsinálta azt, ami másnak lehetetlen, megszelídít egy sárkányt. Nagyon jó gyerekek számára, bátran engedem őket, hogy akár többször is megnézzék, mert ez biztosan jó példa számukra.

2019.06.03 gyjudit

Kedves mese ami izgalmas kis világot épít ki magának. Aranyos, és tartalmas.

2017.08.16 Sheeny004

Mindenkiből lehet barát :) Tanulságos, rettentő aranyos mese, humorral egybekötve :) Na meg hogy bármilyen lehetetlen mindig van mindenre megoldás. Sok sárkány, mind részletesen kidolgozva. Ritka a meséknél, főleg mostanában...

2015.10.20 Graci

Nagyon jó mese, a világa nagyon jól fel van építve, és a történet nem túl bonyolult, de mégis élvezetes. A sárkányok nagyon jól kivannak dolgozva. Fogatlan pedig nagyon aranyos, olyan mint egy fekete cica. :)

2015.02.18 banita9195

Az állatos mesék közül eddig a pandás volt a kedvencem, de a sárkányok átvették a vezetést. Szépen, lassan megismerjük és megkedveljük őket, aztán rájön mindenki, hogy nem is veszélyes állatok. :)

2015.02.11 kasztni

Ez a night fury egy tökéletes állatmegjelenítés. Tényleg olyan, amilyet még nem láttál soha korábban. Nincs szerintem olyan ember - kortól függetlenül - aki nem azt mondaná: nekem is kell egy ilyen! Nem olvastam ugyan a könyvet, de úgy tudom, tényleg... Több

2015.12.27 Filep Nóra

Remek animációs film. A második része is nagyon tetszett de az szomorú volt. Ez a rész pedig tele van izgalmas jelenetekkel. Astrid a kedvenc karakterem.

2015.02.19 gotencha

Csodálatos történet, rendkívül tanulságos, lenyűgöző látvánnyal. Sokak kedvence lehet Hablaty és Night Fury, csodálatos karakterek.

2015.10.17 Bonci

Nagyon aranyos filmecske! Nagyon megszerettem, pedig a témát nem éreztem magamhoz közel. Sokat nevettem rajta, és a szereplők nagyon szerethetőek. Ajánlom!

2015.02.08 mimo

Nagyon király mese! Látványos, humoros de közben mégis megható. Mindenki nézze meg! Egy kisfiú törekvései egy jobb világért. Kiváló!:)

2016.01.02 Phalanx

Varázslatos kis mese, az első olyan, ami ezzel a mostanában divatos képi eljárással készült, mégis tetszik nekem. A sztorira simán rásüthetnénk, hogy ó istenem, hány koppintása lehet még a vikingeknek... De az az igazság, hogy a kisfiú főhős egy nagy... Több