Így neveld a sárkányodat

How to Train Your Dragon

2015.11.25 mrstubbs

Örülök, hogy maga a "sárkányos" téma animációs filmen is meg lett jelenítve. Remek a történet, szinte végig megúnhatatlan. Kellemes az egész családnak, feldobja a hangulatot

2016.03.26 Yoniki

A második részhez hasonlítva ez nem olyan nagy siker az én szememben, de amikor még nem volt viszonyítási alapom, mindenképpen a top 3 meséim között szerepelt. Ritka az, amikor elmondhatom, hogy valaminek a 2. része a jobb, de ez azok közé tartozik.

2016.03.02 Elizabeth

Húgommal együtt nézzük. A kedvencünk, többször is megnéztük.

2015.05.02 th13f89

Nagyon tetszett, aranyosak voltak karakterek, kellően vicces volt, jól nézett ki és a sárkány is nagyon jó volt. A történet maga viszont elég sablonos, de ezen túl lehet lépni.

2019.06.02 alkonyfeny

Sálkááány

Ötletes világ, mondanivaló is felfedezhető és még humoros is. Kellemes csalódás volt. :)

2015.03.31 kovacsbarn

Hát van ami jobb rajzfilmben, mint a Disney. még a 2. rész után is! kár, hogy az elsőt nem 3D-ben láttam :-(

2016.06.06 RókaÚr

Az a probléma az egész estét rajzfilmekkel, hogy ha egyet láttál, mindet láttad. Mindig ugyanaz a didaktikus, ellentételező narratíva fut, ami egy gyereknek nem tűnik fel, de a felnőttnek szemet szúr, és erőltetnie kell, hogy felfedezze magában a belső gyereket, hogy élvezni tudja.

2016.02.16 Ancsika

Nagyon szeretem ezt a meset,es pont az a jo benne higy nem csak gyerekeknek szol,hiszen a temaja atultetheto a emberek vilagaban is,ami nem mas mint a szeretet.szuper.:)

2015.01.29 amazing12

Nagyon aranyos kis családi film :)) Mindenképpen többször nézős :) Barátságos, jószívű karakterekkel, melyek szintén a kitartásra és a becsületre nevelik a gyermeket. Több ilyen filmet!

2015.03.27 Krekk

Kellemes mese. Fogatlanon kívül a többi sárkány kicsit túl karikatúrára hajaz, de azon kívül nagyon szép a rajz, a jellemek... Jó kis adaptáció lett, kicsik és nagyon is ugyan úgy élvezhetik :)

2015.01.28 PNemeth

Aranyos film ,láttam már, vagy 20-szor, de még mindig vicces.

2015.01.25 viraag

Kezdem azt hinni, hogy ezek az animációs filmek nem is gyerekeknek készülnek. A rabja vagyok, és bármikor meg tudnám nézni, pedig már nagyon nem vagyok gyerek. Szép mondanivaló, Fogatlan pedig egyszerűen tökéletes megformázása a meg nem értettségnek.

2015.03.26 zotyika33

Ez egy szépen összerakott animációs film,bája van és feelingje. Megvan benne persze a klisé is,de nem hinném hogy átlagos lenne.A sárkányok kinézete sem átlagos. A figurák szerethetőek,a zene csodás,az egész filmnek hangulata van. Ajánlom mindenkinek.

2015.03.01 HZ007

Olvastam a könyvet, ami ihlette (teljesen más a történet), de annál is jobb lett. Izgalmas, humoros és drámai a megfelelő arányban. A képi világra sem lehet panasz. Amit viszont mindenképp külön kiemelnék az a zene. Kevés soundtrack van amit sokszor ... Több