Így neveld a sárkányodat 2.

How to Train Your Dragon 2

2015.10.12 Pillcsi

Nagyok aranyos kis mese,felnőtteknek is érdekes lehet.Az első része nekem jobban tetszett,de csak mert ez valahogy nem mutatott semmi újat.Szinte ugyanaz volt a történések.

2015.06.01 *tünde

A mai mesék egyik legjobbja. Az elragadó történet mellett sok tanulságot is levonhatunk belőle. Nagy kedvenc mind a két rész!

2015.02.01 J.Fatime

Nekem az első része is kedves kis mese volt!Ez a része is tetszett,de úgy éreztem,hogy nem mutatott semmi újat és olyan mintha még mindig az első részt nézném.

Nagyon tetszett ez a film, nagyszerűen illeszkedik a meséket porba gyalázó sikert aratott első részhez, semmivel sem maradt alul, szerintem ez is nagyszerűen sikerült, kedves, kalandvágyó karakterek + szép helyszínek.

2015.06.15 AESB

Nagyon aranyos és tanulságos mese. Én úgy gondolom, hogy hozza azt, amit az 1. rész után elvártam tőle, méltó folytatás. A karakterek szuperek, a látvány kiváló!

2015.11.08 Niki19

Véleményem szerint ez a film nem lett annyira jó mint az első része. Nincs benne annyi izgalom. Nekem nem annyira tetszett. De ettől függetlenül ajánlom mindenkinek.

2015.12.29 sepsiklaudia

a karakterek zseniálisak, apró jelek utalnak egy egy szereplő személyiségére és gondolataira, nagyon elgondolkodtató ha az ember figyelmes. Szerintem jobb, mint az első rész, izgalmas és van ahol drámai. Megmutatja az élet kiszámíthatatlanságát

2015.08.26 csongi888

Szerintem nagyon jó kis mese és nem az a szokványos, hogy mindig minden csak jó lehet és igazi tündérmese az élet. Bermutatja a rossz oldalát is az életnek és ez tetszik iagzán ebben a mesében. Nekem nagyon tetszett és tényleg ajánlom, a felnőtteknek is nézhető.

2015.05.27 Melibaba

Ezt a rajzfilmet nem lehet uberelni. Nem gondoltam volna h az elso resz utan meg tudnak jobbat csinalni es tessek itt az eredmenye.

2015.02.10 RobThe10

Jó kis mese volt! Nekem bejött, pont úgy mint az első része! :) Ritkán van az amikor egy mese hozza az előző rész pörgését, de itt hozták.. Nem kívánok harmadik részt, de ha lesz is, és ilyen lesz, akkor annak nagyon fogok örülni!

2015.08.30 nagynesze

Az Így neveld a sárkányodat szinte minden ízében remek. A karakterek tündérédesek, és annyira jól ki vannak dolgozva, hogy csak ámulunk. Az emberi figurák egyáltalán nem sablonosak; mindenki egyéniség, mindenki pótolhatatlan jellem. A sárkányok kutyaszerű ábrázolása pedig egyszerűen imádni való!

2017.10.21 Baleszmode

A Dreamworks megcsinálta.Elkészítette a legjobb folytatását.Még fantasztikusabb látvány,drámaibb történet,jobb karakterek,élőszereplősöket megszégyenítő CGI,és ugyanolyan dialógusok.Mindenképpen plusz pont,hogy mert mélyebbre menni.Talán a hangulat l... Több

2016.02.09 szabi17

Ez szerintem sokkal jobban sikerült mint az első rész. Azt is nagyon szeretem de ebben a történet sokkal kidolgozottabb lett és jót tett a karaktereknek, hogy a történet 5 évvel később játszódik. Így sokkal komolyabbak lettek a szereplők mind megjel... Több

2016.11.07 tjanika

Méltó folytatás,bár szerintem az első rész jobb volt. Talán az újdonság ereje miatt. A látvány viszont cseppet sem csökkent a második részben. Családi szórakozás garantálva.