Így neveld a sárkányodat 2.

How to Train Your Dragon 2

2015.06.11 Mr. Z

Aggódtam az első rész után hisz mindig abba a hibába esnek, hogy a második rész közel sem olyan jó mint az első. Meglepődve tapasztaltam, hogy ennél nem így történt. Igazán izgalmas és eseménydús lett a második rész is.

2017.09.28 Bibabac

Meglepő, de nekem nagyon tetszett. Nem erőltetett a történet, még ha néhol szerintem feleslegesen is túl van spilázva. Továbbvitte az eseményeket, nem ragadt le az első résznél, még akár önálló filmként is megállná a helyét.

2016.05.10 deneslau

Az első részhez képest labdába sem rúghat ez a második próbálkozás. A korábbi báj hiányzik belőle, és a szerethető karakterek is. Nem hozott semmi újat az első részhez képest és ezúttal még nehezebb belőni hogy gyerekeknek vagy felnőtteknek szól.

2015.03.12 mimi

Nagyon aranyos mese, de szerinte az első rész sokkal jobb volt. Ebből már hiányzott nekem a meglepetés, és az első részben tapasztalt újszerűség és mondanivaló. De ennek ellenére is átlagon felüli kikapcsolódás.

2016.07.28 Homer

Átlagosra sikerült ez a folytatás sajnos. Pedig tényleg jó lett volna egy hasonló jó filmet végignézni, mint az első omniózus része volt. A szereplőkben és a humorában nem csalódtam, na de a történet, az sajnos több sebből vérzik.

2016.04.11 BallEr

Maga a film egész aranyos kis hangulatot teremt maga körül és ettől kapja meg az egész báját. Ezzel arányosan nem is kell soká várni, hogy karon ragadja és elvarázsolja a nézőt.

2015.06.09 Skarsh

Az Így neveld a sárkányodat 2. abszolút megfelelt az első rész után támasztott elvárásoknak. Nagyon aranyos történet, tele humorral és akcióval. Könnyed családi mozi, mindenkinek ajánlom, az animációk pedig nagyon szépek!

2016.04.26 ukla

Van annyira jó mint az első rész de nem jobb.Gyönyörű szépen kidolgozták a látványt főleg mikor repülnek.A karakterek még mindig nagyon szerethetőek és szépen fejlődtek az első részhez képeset.Sok újdonságot bele tettel például a sárkányok világa a r... Több

2015.06.29 Buborék

Egyik kedvenc animációs filmem. Nagyon aranyos, humoros, kalandos és tanulságos mese! A karakterek és a látványvilág kidolgozott és kiváló! Többször nézhető, szórakoztató mese!

2016.07.25 N.Béla

Klasszikus mese lett már mára. Az első résszel találkoztunk először és nagyon megtetszettek nekünk a kissárkányok így az első részt már másnap megvettük a hipermárketben. Az sem hozott csalódást. Vicces olykor, komoly ha kell és rendkívül érzelmes.

2015.08.20 Filmzabáló

Meglepő, de ugyanolyan jó volt a második rész is, mint az első, mégpedig a cukisága folytán, illetve azért, mert ki mert lépni a mesei keretből, és az élet kegyetlen valóságát is képes volt megmutatni. Éppen ezért úgy gondolom, hogy ez az animáció ne... Több

2015.06.30 BuBu

Kedvenc animációs filmjeim egyike! Nagyon féltem, hogy nem fog már olyat nyújtani, mint az első rész, de pozitívan csalódtam, mert ugyanolyan jó lett! Hibátlan, aranyos, izgalmas, kalandos!

2015.06.08 veszi.peter

Nagyon jó kis, aranyos, szeretnivaló mese, már az első része is az volt. Szerencsére sikerült hozni annak a színvonalát, megmaradt ugyanolyannak. Szeretnivalónak.

2015.04.17 KeriPeti

Hozta az első résznek a színvonalát. Aki azt látta, annak ez is tetszeni fog. Aki azt még nem látta, akkor nézze meg, ha szereti az animációs meséket/filmeket, akár felnőtt akár nem, remekül fog szórakozni rajta. Én legalábbis imádtam.