Így neveld a sárkányodat 2.

How to Train Your Dragon 2

2015.03.31 Brigusz724

Annyira vártam, és nem csalódtam benne, nagyon szuper volt. Moziban 3D-ben az igazi! Remélem lesz még folytatás...

2015.05.21 Laci000

Kicsit féltem a folytatástól, mert általában azt mindig elrontják, de szerencsére itt nem ezt történt. A Dreamworks kitett magáért. Már az első rész is felejthetetlen volt, de ez... Az arcmimikák sokkal jobbak, mint az élő filmben. Tökéletes egyensúl... Több

2015.02.21 oneminute

Az első rész után, már vártam a folytatást. Szép az animációja, de nem olyan érdekes a történet. Az első rész jobban tetszett, valahogy finomabb volt. A második agresszívebbre sikeredett.

2015.01.28 london2012

Maradt az első résznél megszokott pörgős vicces megható jelenetek sokasága, érdemes megnézni mindenképpen. *****

2016.02.09 norbi0102

Fantasztikus. Igencsak pörgős lett és kellemes hangvételű is egyszerre. Nekem mindenképp nagyon adta. Erős alkotás. Ezzel a filmmel betelni szinte lehetetlen.

2018.03.18 Plisetsky

Az első részt ezerszer láttam, de ez nem fogott meg annyira, mint az 1.rész. Valami nem volt meg benne, ami abban megvolt. Nem varázsolt el, és nem éreztem azt a bizonyos érzést, hogy ez egy mestermű. Gyengécskébb lett sokkal, de ettől függetlenül egy jó film volt.

2015.06.30 padfoot8925

Igazán izgalmas és eseménydús lett a második rész is. Könnyed családi mozi, mindenkinek ajánlom, az animációk pedig nagyon szépek! Szerintem ez a része sokkal izgalmasabb és élvezhetőbb.

2015.02.17 Rayman102

Nem sokat szoktam várni a rajzfilmektől, de ez az egyik legjobb, amit láttam. Általában úgy szokott lenni, hogy az első rész jobban sikerül mint a második, de itt ez pont fordítva van. Szerintem ez a része sokkal izgalmasabb és élvezhetőbb, valamint nagyon ötletesen kitalálták a történetet és a sárkányok sokszínűségét.

2016.04.30 mrfaktor

Az első rész minőségét nem haladja meg, de még így is kellemesen szórakoztató alkotás. A látványvilág ismét pazar, a sárkányok és a vikingek megjelenítése kifogástalan. A zenéje viszont marad a régi, ami egyik kedvencem.

2015.06.15 smith

Azon ritka folytatások egyike, ahol a készítők szinte minden szegmensben rá tudtak rakni egy lapáttal a minőségre. Még látványosabb, az óriás sárkányok döbbenetes módon vannak ábrázolva. A karakterek is fejlődtek, és humorból is több került bele. Em... Több

2015.07.14 prongs2001

Fú, ha volt film, amit unalmasnak és feleslegesnek tartottam akkor az ez volt. Többre számítottam, de feleslegesen hisz semmit se adott. A történet is elég lapos és teljesen mást kaptam, mint amire vártam.

2015.04.24 adibandii

Ez egy remek animációs film.Imádom benne Fogatlant és Hablatyot.Na meg azt,hogy mindenkinek ilyen hülye neve van. A kedvenc nevem a Pléhpofa :D hát ez haláli.De pléhpofa halálánál sirtam is.Szóval egy szórakoztato kalandos animációs film.Nekem tetszett.

2018.03.30 NRD

Egy nagyon jó rajzfilm második része. Bár a látványvilág szebb, mint az előző, talán még rosszabb lett. Nekem az nem tetszett benne, ami nagyon, hogy belerakták Hablaty anyját.

2016.05.21 Gecko

Igazán jól kitalált kis mese. Az első résszel ellentétben több izgalom , kaland és szerelmi szál került a történetbe.Sajnos-nem sajnos ezáltal inkább nagyobb gyerekek számára lett jobban érthetőa mese. De mindenképpen továbbra is szórakoztató Hablaty és sárkánya Fogatlan története. 5/4