Így neveld a sárkányodat 2.

How to Train Your Dragon 2

2015.01.26 agnes

Ez a mese is nagyon jó lett! Nem nézek meg sok mesét , de ugyan úgy mint az első , nagyon jó lett!

2015.03.25 Dancer

Mikor menéztem az első részt nem gondoltam volna, hogy a második része tettszeni fog. Azonban nekem sokkal jobban tetszett, nagyon jó volt a történet, szerettem a karaktereket is, és azért volt mondanivalója is a filmnek. Ajánlom mindenkinek! :)

2015.03.02 janosmester

Nagyon jó mese, ahogyan az első is az volt. A színvonal ugyanúgy megmaradt, remek kis sztorival, szerethető figurákkal. Az első része a kedvencem volt, és ezt az ideit is imádtam. Felnőtt fejjel is élvezhető természetesen. :)

2015.04.01 csusza

Egyszerűen minden szinten sikerült megfelelni az elvárásoknak. Ez a folytatás teljes mértékben méltó párja az előző résznek. (Ízlésről, hogy ez vagy az előző a jobb, butaság vitatkozni). Legyen elég annyi, hogy mindkettő jó, és ami külön öröm, hogy e... Több

2015.02.09 roboka

Azon kivételes filmek közé tartozik, amelyeknél a folytatás még jobbra sikerül, mint az eredeti. Nagyszerű, humoros, megható történet, csakis ajánlani tudom!

2015.01.31 sanyika

Nekem ez a része sokkal jobban tetszett mint az első, mert sokkal izgalmasabb és jobb is volt Nálam 5 pontot ér mert igazán kiváló mese lett

2015.01.30 b.szenti007

Azon filmek közé tartozik, amik meghaladják az első részt. Örülök mikor egy film elrugaszkodik a tipikus környezettől (iskola, kastély, stb.). Nagyon jó!

2015.01.27 S.Nikolett

A legjobb animációs mese, amit életembe láttam! Egymás utáni napokon is képes vagyok megnézni, egyszerűen,imádni lehet csak!

2015.01.26 Ata

Szuperjó animációs film. A karakterek, a történet, effektek, minden zseniális. Nem veszített értékéből az első részhez képest. Ez is ugyanolyan jó

2015.03.12 napsugár'

A mai mesék egyik legjobbja. Az elragadó történet mellett sok tanulságot is levonhatunk belőle. Nagy kedvenc mind a két rész!

2015.02.23 Belle

Akinek az első rész tetszett mindenképp nézze meg a másodikat is. Nagyon aranyos mese, kedves, vicces jelenetekkel. :)

2015.01.27 Tresor

Nagyon kevés film van aminek jobb a 2 része mint az első. Ez az! Nem sokkal de jobb! :)

2015.03.31 Bruno

Jó folytatás, pazar látvány, a tavalyi év leglátványosabb filmje, kár, hogy mindne részben lesérül, eltűnik valaki :-)

2015.03.31 edoka

Nagyon tetszett a második rész, többet ismerhetünk meg a sárkányvilágból, a szereplőkről. Hozta a az elvártat és a zenéje is zseniális.