Így neveld a sárkányodat 2.

How to Train Your Dragon 2

2015.03.29 jégvirág

Az első rész nagyon tetszett, és a másodikban sem csalódtam. Aki látta az elsőt, annak kötelező! Nagyon aranyos mese, jó sztori, kedves szereplők. :)

2015.02.21 hadur222

Hablaty és Fogatlan csodálatos kalandjainak lehetünk részesei ebben az első rész fényéhez méltó folytatásban. Lenyűgöző, kedves kis történet, szerintem nincs oylan ember, akinek csalódást okozhatna. Méltó darabja lesz a közeljövőben a 3D film gyűjteményemnek, egyszerűen kihagyhatatlan.

2015.02.10 Aziren

Mindenki tudja, hogy a folytatások ritkán múlják felül az első részeket, és ez most sincs másképp. Talán azért, mert Fogatlan és Hablaty párosa már nem újdonság, nincs meg az a feszültség, amit az első részben a sárkányok és a vikingek közti ellenség... Több

2015.02.10 mary_chan

Nem igazán áll közel hozzám az első rész sem, de a második kifejezetten tetszett. Remek történetet kerekítettek ki belőle. Vannak benne vicces és aranyos, de persze komoly részek is. Mindenkinek egyszer érdemes rászánni az időt, ha tetszett az első.

2015.02.10 mneviki

Nagyon tetszett a gyerekeknek és nekünk is, simán hozzá az első rész színvonalát. :) Csak ajánlani tudom, jól sikerült tovább vinni az történetet, és ismét egy nagyon szívhez szóló mese született.

2015.02.04 Hamsti

Szuperjó animációs film. A karakterek, a történet, effektek, minden zseniális. Nagyon jó, (SPOILER) hogy az édesanya él, viszont sajnos az édesapa elvesztése elég szomorú dráma a történetben. Mindenkinek ajánlom az első részével együtt

2015.01.29 riita19

Az első rész nagyon tetszett és ez is méltó folytatás.

2015.01.28 Sritech

Nagyon tetszett. Pont azt kaptam amire számítottam az előzetesek alapján. Remek kis mese lett.

2015.01.28 Kristófka

Az első része is tetszett és ez is. Ez annyiból, jobb hogy sokkal izgalmasabb lett.

2015.01.28 saca79

Nagyon jó volt ez a mese, gyönyörűen kidolgozták!

2015.01.26 devil33333

Nagyon jó volt! Végre kiderült mégsem halt meg az anyukája!! Ennyire még nem tetszett mese mint ez

2015.01.24 SzB14

Rengeteg a mondanivalója a filmek, minden korosztály megtalálja benne a maga szépségét a filmnek. És merész a film, hogy ennyire a mellékszereplőkre is épít. :)

2015.01.23 hatiche89

Nagyon jó volt a folytatása is, meg az első része is tetszett.

2015.03.31 trngr

Izgalmas részekkel, nagyszerű zenével kicsiknek és nagyoknak egyaránt ajánlom.Az mostani mesefilmek egyik kiemelkedő alkotása.