87% 2099 szavazat

Agymanók

Inside Out

2017.01.30 Gábor Rózsa

Zseniális kategória. Nagyon jó ötlet és nagyon kedves és okos kivitelezés. Csak ajánlani tudom minden tekintetből. Nagyon fontos és okos az üzenete.

2017.02.11 Niki18

Nekem nagyon tetszett a film, még felnőttként is. Vicces, kellően szórakoztatóra sikeredett. Gyerekek számára is nem csak szórakoztató de tanulságos is. emiatt ajánlom

2016.07.11 hejnekem

Számomra 2015 egyik legjobb filmje, amit nem csak mint animációs filmet lehet értékelni, hanem mint komoly mondanivalóval megáldott filmet. A film egy nagyon jó ötleten alapul, amire építve egy egészen zseniális animációs filmet sikerült a Pixárnak megalkotnia.

2020.11.21 Oliver.guy_

Nagyon ötletes film, jól bemutatja, ahogy egy kislány felnő, az érzéseit, gondolatait, magyarázatot ad a cselekedeteire. Van benne egy kis izgalom is, ugyanis a kislány fejében élő kis lényeknek túl kell jutniuk némi nehézségen, de a mondanivalója is... Több

2015.07.09 Brigusz724

Imádtam, szuper édes lett, nagyon jó a történet, teljesen érthetővé és elmagyarázhatóvá tette az érzelmeket. Eleinte hihetetlen idegesítő volt Bánat, de végül ő lett a nap hőse. Lelőttem a poént, bocsi.

2015.07.21 london2012

Szerintem egy aranyos kis mese. Remek mondanivalója van, mindenképpen érdemes megnézni nem csak gyerekeknek is. Vicces szereplők izgalmas jelenetek :) 4star

2020.11.14 Félix

Nem jutok szóhoz. A Pixar szuper filmeket gyárt. Az agresszív agymanó volt a kedvencem. Érzelem, humor bőven van a filmben. A kis csaj is szimpatikus volt nekem. Nagyon kreatív a sztori. Jó lenne, ha lenne folytatás. A manólányok (pl. a kék és szemüveges) is bejöttek. Család számára tökéletes filmnézés az Agymanók.

2016.01.14 Mithrel

Ez egy igazi édes családi film. A legkisebbeknek ott van a szépen megrajzolt, eseménydús látványvilág a cuki és szeretnivaló karakterekkel, míg a nagyobbaknak(felnőttek is!) az egésznek az átvitt értelme és mondanivalója. Hogy hogyan is van ez a dolo... Több

2015.10.01 AE1205SB

Kiváló alkotás! Aranyos, vicces, de mégis nagyon tanulságos mese, a mondanivalója kiváló!! Felnőttnek és gyereknek is egyaránt remek kikapcsolódást nyújt!

2016.02.10 norbi0102

Az egyik kedvenc animációs filmem! Nagyon aranyosak a karakterek, jó a történet, tanulságos, kiváló mondanivalóval megáldott, a látványvilága is nagyszerű lett és a humora is nagyon jó!

2016.02.10 Rayman102

Szerintem ez egy jó kis animációs film. Ötletes történet, kicsit érzelmes. Engem lekötött, aki szereti az ilyenfajta animációs filmeket annak ajánlom.

2015.06.30 padfoot8925

Hatalmas alkotás lett. A pixar végre betudott dobni valami újat ami teljesen eltér a ma megszokott animációs filmektől. Ez egy nagyon tanulságos mese lehet kicsiknek és nagyoknak is.

2015.08.25 Evcsi95

Nagyon jól kitalált film, elvégre ki ne lenne kíváncsi mi is zajlik a fejünkben? A története is nagyon aranyos, bár lehetett volna több jelenet is más szereplők agymanóival is. Bingbong a kedvencem, na meg az álomstúdió.

2016.05.21 Vadgazda

Nekem egyáltalán nem tetszett. Az előzetes alapján sokkal többre és jobbra vártam, de a lényeget már 3 előzetesben lelőtték. A maradék pedig unalmas, átlagos és kevés. Egyszer megnézhető, de nem maradandó alkotás.