drg0602
Leigh Whannell
Rose Byrne

Renai és Josh kisfiukkal együtt új otthonba költöznek. Nem sokkal később a fiú balesetet szenved, és kómába esik. Kiderül, hogy démoni erők dolgoznak a háttérben, aki lelkét akarják elragadni. A házaspár mindent megtesz azért, hogy ez ne következzen be, és felveszik a harcot a szellemvilággal,… Több

Rendező: James Wan
Író: Leigh Whannell
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Kanada
Premier: 2010.09.14.
Több

2024.02.06 SzimikeésBéci

Nagyon jó film. Izgalmakban nem volt hiány, az effektek is rendben voltak, illetve a színészi alakítás is nagyon erősre sikeredett, úgyhogy bátran merjük ajánlani a horror kedvelőknek, vagy a rettegésre vágyóknak.

Jó kis film, remek hang és képi hatásokkal...Nem a legjobb ebben a kategóriában, de azért megragad az emberben, és néha elég ijesztő is!Jó misztikus horror.

2018.12.19 dailyfilmsan

Egész jól sikerült ez a horror. Nem az a Jump scare-kel ijesztgetős harmatgyenge film. Volt története és volt benne valami ami miatt drukkoltál a szereplőknek. Izgis volt. James Wan szerintem nagyon jó horrorokat csinál amúgy, és ez sem kivétel ez al... Több

2023.12.14 Erik Csok

Feszültséggel és remek jelenetekkel teli kis film ez!

A semmiből jött, hogy én megnézzem ezt a filmet, de most lett vége, tv-ben ment (reklám nélkül), és úgysem volt mit csinálni, ezért megnéztem. És ez nem egy rossz film. Vannak nagyon jó jelenetek, és feszültségkeltésben is erős, ugyanakkor én egyáltalán nem féltem rajta, és még nagyon meg sem ijedtem. A történet, az érdekes, jól ki van dolgozva, lehet követni a cselekményt, és érteni is lehet szerintem. A színészek jól alakítanak, jól áll nekik a szerepük, de semmi extra. Összességében szerintem megéri megnézni, én nem éreztem azt, hogy fölösleges időpazarlás lett volna. Nem egy „Sinister” vagy „Démonok között”, de mindenképpen a jobbak közé sorolható ebben a kategóriában!

2023.05.14 drg0602

Nem rossz, de lehetett volna jobb is. Vannak nagyon jó és izgalmas jelenetek, de azért annyira nem vágott földhöz ez a alkotás. A színészi teljesítmények elég jók. De hangsúlyozom, én többet vártam ettől az alkotástól. Mindet egybevéve azért nézhető kategóriába sorolható alkotás. Értékelés: 7/10

A film zenéjét szerző Joseph Bishara egy démon szerepét is eljátszotta.Szerző: dailyfilmsan

Patrick Wilson egy interjúban szóvá tette, hogy a forgatási napok hosszúak voltak és a sok szöveghez nem kaptak elég instrukciókat. Szerző: dailyfilmsan

Az Insidious fő fotózása mindösze csak 3 hetet vett igénybe, helyszíne pedig a Herald Examiner Builging volt.Szerző: dailyfilmsan

Ethan Hawke visszautasította a főszerepet.Szerző: SódóGA