Jó reggelt, Vietnam!

Good Morning, Vietnam

2021.07.25 Drtudor

Jóóóó reggelt, ...Robin! Zseniális film, alap, hogy többször is lásd.

2020.10.23 csd

Nem csak háborús film

Emlékszem gyerekkoromból, valahányszor leadta ezt a filmet a televízió, az csakis mindig késő éjszaka történt, így felnőttként jó ideig megfeledkeztem róla, egyszerűen kimaradt. Valóban csupán a huszas éveim elején jött szembe újra a film, és emlékszem, mennyire döbbenetes élmény volt. Robin Williams "bohóká", ugyanakkor cseppet sem komolytalan alakítása egyszerűen megindító. Bár háborús film, nem csupán annak értelmezhető.

Robin Williams-ra szabott szerep,amit zseniálisan lehozott.Aki látta,tudja hogy mit látott,aki nem gyorsan nézze meg,hiszen lényegében az igazi emberségről szól,ami mindent legyőz végül.Ajánlott kategória.

2017.07.10 Deku

Nagyon necces volt a téma és kissé én tartottam attól, hogy túl lőnek a célon de nem így lett. Robin Williams pedig csodás volt. Viszont ennek ellenére is, hogy volt nem kevés buktatója, szerintem egy egészen kedves és vállalhatóan nézhető filmet fabrikáltak belőle.

2021.07.15 stewie_griffin_2005

Újranézve már 10 pontosnak nem mondanám, de még mindig szuper film. Vicces, de egyben drámai is több helyen. Robin Williams nagyot alakít. Egyedül a befejezése volt kicsit furcsa. Ajánlom azoknak, akik nem látták (fiatalabbak között több ilyen lehet). 9/10

2017.03.13 GedyPapa

Az egyik legtöbbet idézett film. Robin Williams olyat alakít, amivel a filmtörténelem legnagyobbjai közé emelkedett. A Patch Adams mellett nálam ez az egyik legnagyobb kedvencem Tőle. Bemutatja, hogy hogyan lehet emberséget csepegtetni az embertelens... Több

2016.10.15 MKristijan

Több vietnami háborúval foglalkozó vagy azt érintő filmet néztem meg az elmúlt 1 évben, de ez nagyon maradandó élmény volt. Robin Williams nagyon nagyot játszik ebben is :)

2015.02.01 Curacao86

Önmagáért beszél, magával ragad, szórakoztat, de ugyanakkor legaláb annyira drámai és megható alkotás is, amiről nagy betűvel lehet mondani, hogy FILM és benne egy zseniális SZÍNÉSZ örvendeztet meg játékával: Robin Williams! 9/10 pont - Mellesleg most láttam először! :)

2019.02.16 szabomarc

Engem egyáltalán nem tudott megfogni ez a film, nem tudott lekötni, annak ellenére, hogy érdekes téma. Nekem túl vontatott volt, nem élveztem sajnos, így nem sok jót tudok írni róla.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Robin Williams jutalomjátéka volt ez a film, talán a filmtörténet első olyan standupja vagy onemanshowja, ami meg nem annak készült. A mellékszereplők is zseniálisak, hibátlanok. Senkibe és semmibe nem lehet belekötni, annak ellenére sem, hogy egy ér... Több

2018.07.06 oneminute

Még gyerekként láttam. Meghatározó élményt nyújtott . Nagyon szeretem a ROBIN Willems filmeket, zseniális színész volt, kár, hogy már nincs köztünk.

2016.07.25 N.Béla

Robin Williams legjobb filmje marad ez számomra mindig. Örök klasszikus. A bezsebelt elismerései is magáról beszélnek szerintem. Egyszerre humoros és szomorú mivel olyan háttértörténetet mutat be ami nagy arányban valóságon alapult. Mindenkinek látnia kell egyszer.

2016.07.19 Bog1

Robin williams miatt őrök klasszikus marad ez a film mindig. Szerintem mindenidők egyik legjobb és legnépszerűbb filmje. Szófoszlányait, részleteit bárki felismeri a mindennapok fáradalmai között. Sokat lehet tanulni is belőlőle. A történet jól van megfilmes és izgalmas marad végig.

2016.05.08 anita9215

Hiányozni fog Williams stílusa kár érte mert egy oltári jó színész volt. Mellesleg egyik kedvenc filmem tőle. Ezt a filmet bárki könnyűszerrel bepróbálhatja. Én személy szerint imádtam teljesen oda voltam érte. Úgy is, hogy nem számítottam ekkora sik... Több