Jöttünk, láttunk, visszamennénk

Les visiteurs

2023.08.19 Ergit

A franciák komédiában és történelmi filmekben nagyok, mint ebben a történet megalkotásában is!

2019.03.14 Puncs

Általában nem szeretem a francia filmeket, mert valahogy olyan túljátszottak, de ez egy szuper jó vígjáték. Már számtalanszor láttam és mindig megnézem, ha esetleg adják a tévében. Végig lehet rajta röhögni, nekem az a legviccesebb, amikor a taxisof... Több

2022.05.13 JRD

Reno egy megszokottól eltérő szerepben

Nagy kedvenc. Nemcsak színészi tehetsége, hanem allűröktől mentes jelleme miatt is. Egy 1993-ban készült film, ami ikonikussá vált. Egy hamisítatlan francia vígjáték, melyben a két karakter kalandjai folyamatosan nevetésre ingerelnek. Filmrajongóknak kötelező darab! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

Rettenetesen rossz francia film.Annyira rossz a képi világ,hogy az hihetetlen. Semmi pozitívumot nem tudok.Ja de,mikor vége lett!

2019.08.30 indingo

Szórakoztató film és aki szereti az időutazást az jól fog szórakozni rajta. Ez egy mese és így is kell nézni, én többször is láttam és mindig találok valami új felfedezni valót a történetben.

2017.07.18 Deku

Hát sajnos nem egy kiemelkedő alkotás, sokkalta jobb filmjei is vannak Jean Reno-nak mint ez. Talán egy két kisebb poén volt amin elmosolyodtam a többi viszont nagyon gyér.

2017.07.29 Orosz István

Nagyon vicces francia vígjáték,engem az alapsztori és a ráépített poénok is már megfogtak. Zsákfos karaktere nagyon vicces, és a szinkron is nagyon ellett találva.

2018.07.09 Norbi

Nagyon jó. Már 5 perc után tudni lehet hogy mit fogunk mi még kapni. Zsákfosról ódákat lehetne írni, vagy különböző filmet akkora forma, de Jean Reno is megállta a helyét, a poénok pedig ezerrel röpültek megállás nélkül.Az én is örömömre.

2021.09.25 stewie_griffin_2005

Jó kis francia vígjáték, szétnevettem magam párszor. Viszont néha már túl sok duma volt benne, ami a minőség rovására megy. A két főszereplő színész viszont nem is lehetett volna más, nagyon összeillettek. Nem egy világmegváltó alkotás, de szórakozásnak jó. Régebben valamivel jobban tetszett. 8/10

2018.03.18 hackerjulcsi

Borzasztóan erőltetett egy film a számomra! A humora, a helyzetek, az egész olyan rémesen sok és szélsőséges és a humora sem tetszik különösképpen azt leszámítva, hogy néha vannak benne vicces szituációk.

2016.10.24 Curacao86

Az európai filmek/színészek mindig is eltértek az amerikaiaktól megszokottól, és ez sem hasonlít éppen egy átlagos amcsi komédiára, valamiért mégis az. Lényegében egy szinten van benne a humor, és a történet, nincsenek benne nagyon kiemelkedő pillanatok. Ez gond, mert az összképet tekintve nem okoz maradandó élményt.

2016.04.27 ereln

Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom. Régi klasszikus, amit a család minden tagja nézhet. Szeretem benne, hogy mind a mai napig meg tudom nézni úgy, mintha még nem láttam volna és ez nagy szó.

2016.05.21 Vadgazda

Nekem nagyon tetszett, sajnos sokan lehúzzák számomra érthetetlen okokból. A poénok nagyon jók, hasonlóan képzelnék el egy tényleges esetet ha középkori időutazók érkeznének ide, nem hiába akarnak visszatérni mondjuk...

2016.01.05 esfworld

Ebben a filmbe nem lehet belekötni. A humor a zene... minden a helyén van. Az egyik legszórakoztatóbb film, ajj de szeretem a 90-es évek filmjeit! Szerintem a világon a franciáknak van a legjobb humorérzéke, elég ha megnézünk néhány régi klasszikus f... Több