Jöttünk, láttunk, visszamennénk

Jöttünk, láttunk, visszamennénk

Les visiteurs
JRD

Forgatókönyvíró: Christian Clavier, Jean-Marie Poiré; Zene: Éric Levi; Operatőr: Jean-Yves Le Mener; Rendezte: Jean-Marie Poiré Szereplők: Jean Reno, Christian Clavier, Valérie Lemercier, Marie-Anne Chazel, Isabelle Nanty Az utóbbi évek világszerte legsikeresebb francia… Több

Forgatókönyvíró: Christian Clavier, Jean-Marie Poiré
Zene: Eric Levi
Ország: Franciaország
Premier (HU): 1994.01.20.

2023.08.19 Ergit

A franciák komédiában és történelmi filmekben nagyok, mint ebben a történet megalkotásában is!

2019.03.14 Puncs

Általában nem szeretem a francia filmeket, mert valahogy olyan túljátszottak, de ez egy szuper jó vígjáték. Már számtalanszor láttam és mindig megnézem, ha esetleg adják a tévében. Végig lehet rajta röhögni, nekem az a legviccesebb, amikor a taxisof... Több

2022.05.13 JRD

Reno egy megszokottól eltérő szerepben

Nagy kedvenc. Nemcsak színészi tehetsége, hanem allűröktől mentes jelleme miatt is. Egy 1993-ban készült film, ami ikonikussá vált. Egy hamisítatlan francia vígjáték, melyben a két karakter kalandjai folyamatosan nevetésre ingerelnek. Filmrajongóknak kötelező darab! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

Rettenetesen rossz francia film.Annyira rossz a képi világ,hogy az hihetetlen. Semmi pozitívumot nem tudok.Ja de,mikor vége lett!

2019.08.30 indingo

Szórakoztató film és aki szereti az időutazást az jól fog szórakozni rajta. Ez egy mese és így is kell nézni, én többször is láttam és mindig találok valami új felfedezni valót a történetben.

50 millió francia frank volt a film költségvetése.Szerző: LionelMessi10

(2016. 03. 28.)
Habár tudjuk, kevés esély leend arra, hogy a rövidesen elénkbe kerülő harmadik felvonás hasonló élményt nyújtand, azért adunk néki majdan egy lehetőséget. Több