Kickboxer - Vérbosszú Bangkokban

Kickboxer - Vérbosszú Bangkokban

Kickboxer

Az amerikai kickboxbajnok, Eric Sloane súlyosan megsebesül, amikor egy mérkőzésen ellenfele, a thaiföldi bajnok tiltott ütésekkel örökre a tolószékbe kényszeríti. Az amerikai fiú bátyja, Kurt bosszút esküszik és egy ismert mester, Xian vezetésével edzésbe kezd, s felkészül az életre-halálra szóló revansmeccsre.

Premier (HU): 1990.12.20.
Több

2020.06.21 Interfectorem Sabnock

Van Damme,és a pörgő rúgás!Fiatalkori nagy kedvencem mára már azért elég erősen megkopott ! Persze ez még a jobbik mozijai közé tartozott!A bunyók jók benne !

2016.05.22 Yosihiro

Remek alakítás Van D-tól Azt hiszem ezzela filmmel futott be. Nekem ez a filmje volt a mérföldkő. remek film csak ajánlani tudom mindenkinek :)

2015.10.31 Niki18

ezt nagyon imádom. Már nem is tudom hányszor néztem meg. Van damme filmeket amúgy is nagyon szeretem. Nagyon jó a története és mindvégig nagyon élvezetes a film. Várom a rebootot

2019.03.08 Norbert93

Chuck Norris elmehet a....

Ez olyan klasszikus és macho-szagú hatásvadász bunyósfilm a 80as évekből, hogy gyenge története és bugyuta párbeszédei ellenére is 5*ot adok neki! Régen mindenki Van Damma akart lenni, mindenki pörgőt akart rúgni és bomba nőkkel flangálni meg ázsiai harcművészeket alázni.

2018.07.26 Robi

Nekem ez a film nem nyújtott valami nagy élvezetet nem tudom miért pedig a színészek nem voltak rosszak csak szerintem a története miatt nem jött be a film nekem.

A filmben szereplő thaiföldi bajnokot, Tong Pót Michel Qissi alakítja, aki a való életben is kickboxoló volt.Szerző: GreyWolf

Dennis Alexio, aki Eric Sloane-t alakítja valójában nehézsúlyú kickbox bajnok, aki számos címet szerzett. Szerző: rbernadett

(2015. 05. 05.)
Kickboxer
Még mindig nem tudom feldolgozni az Expendables-franchise-t övező (de szerencsére már egyre inkább lecsengő) nosztalgiasznobizmust, de arra jutottam, talán ezek az emberek ha mostanában nem is, de egykor tényleg olyan darabokat tettek le az asztalra, amelyek milliókat nyűgöztek le. Több