Kínzó közelség

Lakeview Terrace

2020.09.11 szoljhozzam

Izgalmas film volt és elgondolkodtam, hogy mennyire gyűlölködőek az emberek a való életben is.

2017.08.18 mamiéstöti2

Egy kicsit féltem ettől a filmtől, de abszolút nem csalódtam Samuel L Jackson nagyon tehetséges színész mivel a jó és a rossz karaktert is ugyanolyan szinten tudja hozni.

2020.08.23 indingo

A fő bajom az volt a filmmel, hogy lehetett tudni mi zajlik a háttérben így a nézőnek sok izgalom már nem maradt.

2020.02.12 elekm90

Jól indult a film, de viszonylag hamar átment egy klisékkel teli, idegesítő oda-vissza cseszegetésbe. Kár pedig több potenciál volt benne. 4,5/10

2018.11.03 BoBamburg

Viszonylag egyszerű, itt-ott közhelyes film, de a maga módján rendben van. Történet oké, Samuel L. Jacksont pedig egész kellemes nézni mint egy őrült zsaru. Unalmas estékre teljesen jó választás, nem egy felejthetetlen darab, de egyszeri megnézésre ideális.

2018.03.31 Zsceeeka

Nem mondanám, hogy Samuel L. Jackson legjobb alakítása vagy legjobb filmje (nehéz is lenne annyi szerepből), de abszolút rendben a film. Izgalmas is, csak sajnos túlságosan megszokott a sztori és többször láttuk már ugyanezt.

2016.08.05 RókaÚr

Kevés más színésznek állna olyan jól ez a szerep, mint Samuel L. Jacksonnak. Erre az alakításra is csak ő képes. És a film után végre igazán hálásnak éreztem magam a szomszédaimért, akikkel a sors megáldott.

2016.09.02 Phalanx

Egészen meglepett, de a készítők valahogy elérték nálam ezzel a filmmel, hogy még véletlenül se akarjak bizonyos érzéseket kipróbálni, vagy akár csak közelemben tudni életem során. Nem lettem volna Samuel helyében, annyi szent.