Kipurcant a bébicsősz, anyának egy szót se!

Don't Tell Mom the Babysitter's Dead

2024.05.03 Tomipapi

Ebben a filmben nincsenek szuperhősök, lövöldözés, akció, de úgy, ahogy van egy csúcs film. Minden tekintetben szórakoztató. Konfliktus, vidámság, szerelem és a nagybetűs élet. Cuki, cuki, cukiság. Nagyon tetszett a film...

2019.05.20 indingo

Helyes és humoros film, nagyon könnyed alakításokkal. Ma már nem készítenek ilyen filmeket. A történet kapcsán mindig eszembe jut Christopher Pettiet tragikus sorsa.

2023.10.29 Gamehun638

Nekem annyira nem tetszett. Viszont Christina Applegate hihetetlen jól néz ki. Igazi szexbálvány. Átlag amcsi film. Picit túltolt karakterekkel.

2020.05.22 Norbert93

Családi szórakozás '91-ből

A maga nemében kultikus (inkább az USA-ban), de igazából egy teljesen átlagos, de szórakoztató értékkel rendelkező családi vígjáték, aminek időtállóságát Christina Applegate nevéhez fűzhetjük. Sikerének további titka, hogy központi témája a dadus halálát követő felügyelet nélküli szórakozás lehetősége, ami hatalmas lehetőségeket rejt magában egy csapatnyi gyerek szemében. Amennyiben a könnyed szórakozást várjuk tőle nem okoz majd csalódást, továbbá az sem elhanyagolható, hogy egyszerű mivolta ellenére eredetibb cselekménnyel és koncepcióval rendelkezik, mint a 2010-es évek önismétlő vígjátékainak legnagyobb része.

2019.02.26 Eniq

Hogy én ezt a filmet hányszor láttam kiskoromban... Nagy kedvencem volt tényleg az egyik legjobb vígjáték volt akkor. Ezt is újranéztem nemrég már el is felejtettem, hogy Christina Applegate játszik ebben nagyon jól adta elő a szerepét még most is imádom a filmet.

2016.06.18 Sniper

Szerintem ez a kilencvenes évek egyik legjobb vígjátéka. Többször láttam már és minden alkalommal remekül szórakoztam. A poénok kedvesek és kellemesek, számos jelenet a helyzetkomikumra építve nevettet. A zene és a színészi gárda is jó.

2014.10.24 Jackob

Ez a film meghatározó volt Christina Applegate karrierjében, de a kilencvenes évekre is. Többször láttam, de ugyanúgy tetszik.

2024.03.19 Schumy1

Gyerekkorom kedvence volt, nagyon sokszor láttam. Szórakoztató, humoros vígjáték.

2022.03.19 Tyukodi-Tóth Reni

Nem az a fajta vígjáték, amitől görcsbe áll az arcunk. Inkább egy laza családi, ami ha eszünkbe jut, csak annyit mondunk, jah, az jó film, meg is nézem... Tartalma: Gyerekek anyukája sok év gyereknevelés után elutazik a nyárra kikapcsolódni. A gyere... Több