Horrorra akadva, avagy tudom kit ettél tavaly nyárson

Horrorra akadva, avagy tudom kit ettél tavaly nyárson

Scary Movie
moov18

A Horrorra akadva, avagy tudom, kit ettél tavaly nyárson a kétezres évek egyik legnépszerűbb paródiája. Olyan filmeket állít pellengérre, mint a Mátrix, a Hatodik érzék, a Tudom mit tettél tavaly nyáron, az Ideglelés vagy a Sikoly. A film semmit és senki nem kímél, ha nevettetésről van… Több

Premier (HU): 2000.10.12.
Több

2024.02.17 Schumy1

Jó, jó, kell ilyen is, s kifejezetten tetszett ez a horrorparódia. Humoros a javából.

2017.09.22 mamiéstöti2

Alapfilmnek tartom, a maga műfajában korszakalkotó annyi biztos. Voltak benne nagyon vicces jelenetek és tetszett a készítők bátorsága és kíméletlensége.

A Wayans tesók jól tolták. Nekem értékmérő, hogy végigröhögöm-e vagy sem. Jelentem, igen. Fájt a rekeszizmom. Ezt adja, semmi többet.

2017.04.26 indingo

Remek paródia volt. Imádtam a nagymamás részt a vagy amikor összecsomozódott a párocska nyelve. Voltak benne szexista poénok és fel-fel villant 1-2 péló, de sok jó poén volt benne.

2016.06.16 ArpiHajdu és Réci

Tegnap volt szerencsém újra megnézni. Véleményem szerint a horror- paródiafilmek közül az egyik legjobb. Még csak nem is szükséges látni azokat a filmeket, amelyekből átvesz jeleneteket (persze nagyon ajánlatos), úgy képes szórakoztatni. Elsősorban a... Több

A filmet Vancouverben forgatták.Szerző: mamiéstöti2

Anna Farist a filmben nyújtott alakításáért jelölték az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Az iskolai étkezde menüjén ez olvasható: "Same Old Shit" (Ugyanaz a megszokott szar).Szerző: hp

A Sikoly (1996) munkacíme "Scary Movie" volt.Szerző: hp

(2019. 07. 09.)
Egyértelműen többszörnézős marhulás ez, aminek ott van a helye az általa elővett klasszikusok mellett a polcon. Több
A nevem Earl
2005